Микола яка ваша думка щодо IPO SpaceX, Anthropic і OpenAI? Компанії ватрачають гроші, переоцінені, але судячи по всьому пенсійні фонди в США автоматом закуплять їх акції
2026-06-13 09:30:13
0
oleksandr_smm_ua :
Дякую
2026-06-13 09:00:33
0
headbag :
Працює каталог на сайт з тік ток адс 5-7 дол конверсія
2026-06-15 19:55:01
0
Andre :
Дякую 🙏
2026-06-12 14:03:30
1
InsaneGrifon :
Натякни 50.. 100… 1000 разів про свою книгу по економіці - і хтось її купить…
2026-06-13 20:05:48
0
ФОП Доцюра Іван Іванович :
👋👍👍👍👍👍👍👍👍
2026-06-12 13:10:17
2
user4020963817741 :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-12 14:06:43
0
To see more videos from user @antipsy, please go to the Tikwm
homepage.