technika w miare dobra ale taki sztywny troche jestes jak na 2 tygodnie to dobrze
2026-06-12 19:28:10
1
[KLEGZ]fRyciokPL :
no no 😉 po dwóch tygodniach nikt tak nie schodzi 😉
2026-06-13 04:20:59
6
nooooooneeee :
2 tygodnie a już buty bokserskie? czy to po zapasach?
2026-06-12 21:49:59
0
Sopel :
Szczerze też trenuje boks i masz takie dobre sierpy
2026-06-13 21:33:59
0
ShotsClaws :
jak dla mnie, to wam spoko tylko łokieć musi być na wysokości pięści i mało się skręcasz na nogach, a pamiętaj że tym bardziej wysuniesz bark tym uderzenie jest bardziej dynamiczne i szybsze.
2026-06-13 10:42:43
1
Marek Protasewicz :
@Marek Protasewicz: Obawiam się, że jeśli serio po dwóch tygodniach uczysz się tej techniki to ktoś kto porządzenie rzeźbi postawy może Ci krzywdę lewym prostym zrobić. Ta technika z filmiku w miarę, może jakbyś ładował z większym skrętem to łatwiej wyprowadzisz mocne uderzenie. Jak robisz przeskok na lewą stronę to zwróć uwagę na to, że opuszczasz prawą rękę aby mocniej z niej pociągnąć, a ruch powinien być z lądowania ze skrętem z biodra. Szacunek za filmik i pozdrowienia 👌
2026-06-13 12:04:57
0
kubakuba-222 :
najważniejsze to chyba żeby sierpy miały łokieć wyżej (90 albo trochę więcej stopni) oraz bark był praktycznie przy policzku, poczujesz różnice mocy jak dobrze zrobisz
2026-06-12 18:29:56
0
makson17🐒 :
Co z tą fryzurą ? 😅
2026-06-12 14:50:56
1
kapitan iglo :
no to.jesxcze drugie 2 tygodnie i sie znudzi.
2026-06-12 19:45:11
3
🌴 :
Git nawet
2026-06-12 19:13:10
3
MocnyCover :
nie poddawaj aie poczatki sa trudne.
2026-06-13 16:05:50
0
TYMON🥷🏾 :
Może więcej prostych ale tak to git
2026-06-13 05:52:37
0
łysy🤙 :
gitt
2026-06-16 22:45:44
0
maltesefalcon_ :
Nie jest źle na 2 tygodnie. Chodź dalej.
2026-06-12 20:49:37
0
igir :
jest naprawde dobrze tylko ciosy musza bardziej z biodra wychodzic
2026-06-17 11:47:23
0
To see more videos from user @044.kov, please go to the Tikwm
homepage.