СВІТЛАНА :
Люба дівчинко, мила і прекрасна🥰 Я як мама такої ж донечки, з такою астенічною фігурою, з впевненістю скажу, не комплексуй, люби себе, такою як ти! Мені 43 роки, і я була завжди з дитинства дуже худою, не могла набрати вагу, а зараз я рада що я худа, бо на фоні моїх дівчат одноліток які майже всі мають надлишкову вагу, я як дівчинка, струнка! То ж люби себе, бо ти в майбутньому красуня якій ще позаздрять 🥰💐
2026-06-20 15:08:46