Я ледь осилюю 1200 калорій, і я поняття не маю, як осилити 2150
2026-06-20 19:09:27
5
Your.Dream :
візьми і забудь це. ну бо це тік ток
2026-06-22 15:53:05
12
В :
1610 ккал для набору? Хммм
2026-06-21 13:16:06
9
Rada :
а тепер,будь ласка все те саме, тільки для схуднення
2026-06-23 20:14:18
1
наташа :
то мало для набору
2026-06-19 10:29:37
20
just an angel :
🤔 1750... я ем больше 2000+_ нечего не набираю😁 неправильный какой-то расчёт 😏
2026-06-23 05:16:57
1
rus_bar_boss :
Чому не на 24?
2026-06-23 08:11:41
0
VitKarp :
трішки не вірно, тому що тут не враховуватися відсоток жиру у тілі відповідно і кбжв буде різне
2026-06-21 12:41:45
1
1 1osa :
це для набору чи ддя схуднення?
2026-06-12 16:50:42
2
vlad996662 :
і що дійсно працює?
2026-06-23 02:54:43
0
Android :
да ну нафиг 3900 калор мне надо я тут от 3000 уже как бедон
2026-06-20 17:52:25
3
Inna :
У мене вийшло 1400. Це дуже мало, особливо для набору маси 😳 я калорій ніколи не рахувала, але у мене 3 прийоми іжі, де є стандартний набір продуктів (крупа/хліб, мʼясо/риба, яйця, овочі, фрукти), а ще після обіду пʼю каву зі шматком тортика ( а це вже думаю +- 500 калорій). Так що це якась невірна формула
2026-06-20 10:48:40
1
Abdrr :
Это так не работает 😅 все индивидуально, я с весом 85кг на 3500кк могу худеть , все зависит от активности , мышечной массы , тренировки , только пробывать разные калорийности и смотреть на результат
2026-06-20 13:41:44
2
unneccesssary :
49•35=1715, вы смеетесь? я даже на дефиците так мало не ем
2026-06-23 16:16:39
0
Alexey :
Очень банально все
2026-06-23 10:29:29
0
lesiaolesya :
Ого я обычно столько ккл съедаю в основном углеводов 😂
2026-06-19 19:16:37
0
Etno.btacelets :
що таке 35?
2026-06-22 12:54:59
0
jjjulls :
1505 ккал.Топ.ДЛЯ НАБОРА
2026-06-20 13:10:12
0
Ukrainian woman :
67×35=2345🙄 ого..
мені програла порахувала, що моя норма 1850 що тримати поточну вагу. дефіцит 1550.
2026-06-23 18:47:58
0
Blagaya19870108 :
А можна від ваги відняти 5 ? Це стільки необхідно мені щоб я була щаслива
2026-06-23 21:06:52
0
📚 readchanka 📚 :
для набору м'язів - я офігіла😳😳😳
для схуднення - більше реалістине...
2026-06-20 23:27:07
1
Бровік :
а щоб скинути вагу??? як вирахувати?
2026-06-20 16:07:59
0
Sonia :
@Віктор Мандзяк
2026-06-20 09:42:25
0
To see more videos from user @alex_trener93, please go to the Tikwm
homepage.