@autoservireaoby: Va asteptam la masa in fiecare zi cu bunatati proaspete ca la mama acasa 🍽️🔥🔝 📍Ne gasiti pe Calea Ferentari 144 in intersectia cu Pieptanari #poftabuna #fy #FoodTok #viral #romaniaviral

Autoservirea OBY
Autoservirea OBY
Open In TikTok:
Region: TR
Friday 12 June 2026 15:41:23 GMT
19500
276
16
90

Music

Download

Comments

ion.marius.coman0
Ion Marius Coman :
nici o dată nu o sa fie ceva pe placul tuturora dar cred că nici noi nu o să ne facem bine așa că laso așa că merge
2026-06-15 18:32:52
3
akamandogreen
Aka :
forta si mancarea dar si melodia ,dansez mancand 🤣💪💪💪🤪
2026-06-24 11:11:04
1
boatfish7
Daniel :
Am mâncat acolo de câteva ori.... de fiecare data doamnele de acolo tipa foarte tare , zici că toți clienții sunt surzi. Nu știu să zică buna ziua, poftă bună, mulțumim va mai așteptăm! Nu știu cine este patron dar .....
2026-06-13 18:08:51
0
pyryson74
Pyryson :
Nasfalo ...am cerut 100 de gr de gulaș sa vad cum e... adică..o bucățică de carene si doi cartofi 10 ron . .Plus de alta ieșea un nepalez din bucătărie. sa fiți de handel nota 1
2026-06-16 12:59:19
0
mariangrasul
mariangrasul :
DAA ȘI AU PREȚURI DE MARE RESTAURANT.CÎH
2026-06-14 11:41:43
0
srmtgbrl
srmtgbrl :
bineeeee🥰
2026-06-14 16:13:33
1
radumatu138
radumatu138 :
Jos pălăria și eu am mâncat acolo.(am și luat și pentru acasa)
2026-06-13 11:18:08
1
albertosuedia
AlbertoSuedia :
Nice
2026-06-13 19:11:21
1
georgeparaschiv07
George Paraschiv :
cei mai buni.
2026-06-13 08:21:05
1
dany63665
Dany :
Arata bine.Succes !
2026-06-14 01:04:46
1
neluuk1
Vasilescu Nelu :
so credeți voi căi bună 😂😂😂😂😂
2026-06-13 15:38:59
0
r.a.z.v.a.n.8.5
Manda Razvan Gabriel :
👏👏👏
2026-06-12 18:23:26
1
mandezu0
Mandezu :
🫡🫡🫡
2026-06-13 15:06:52
1
deles1977
deles deles :
❤️❤️❤️
2026-06-12 15:53:12
1
To see more videos from user @autoservireaoby, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About