@boss_balkan92: Medulin. Dva dana se građani bune na buku. Nadležni ih ignoriraju i nitko ne dolazi ugasiti alarm. Nije bilo izbora nego uzeti stvar u svoje ruke. Mi ćemo reći: bravo! Jer kada sustav ne funkcionira obaveza odgovornih građana je ne biti žrtva sustava - koji ne funkcionira.