Колись моя мама теж виводила.... 😢 Молодці дівчата, дуже гарно 🥰
2026-06-13 16:02:56
112
Lan@_Svet :
Полтавщина відлунює в моєму серці голосами предків🥰👏👏👏
2026-06-13 18:10:12
39
Тарас :
Дякую ,безмежно дякую .Любі полтавчаночки не втрачайте свої навички ,не розгубіть милі кожному серцю українця пісні .Дякую ,творчих успіхів ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-13 14:39:15
59
Любов :
Найкращі співачки,гарно виводите,від слів до сліз пробирає...