@oksana.songs: Авторська пісня. Частина 254. «Останній лист» Цей вірш мій син надіслав мені 12 січня 2024 р зранку... У ніч з 12 на 13 січня 2024 його не стало. Він був рок-музикантом, воїном, моїм єдиним сином. Ця пісня створена на його слова. Не як спроба щось дописати за нього, а як бажання дати його останньому тексту прозвучати. Для мене це не просто пісня. Це голос моєї дитини...який я бережу серцем. #ОксанаSong #UkrainianSong #Українськапісня #більдуші #память
Впевнений, що Ви, Оксано, якнайкращим способом змогли втілити та увіковічнити останні думки та надії свого сина. Бережіть себе, а герою Царство боже.
2026-06-12 21:59:33
5
Кошик Добра. :
ЦЕ ДУЖЕ СИЛЬНО, ОКСАНОЧКА Я ОБІЙМАЮ ТЕБЕ....НЕХАЙ ЖИВЕ ПАМ'ЯТЬ ТА ПІСНЯ 🙏🙏🙏
2026-06-13 20:12:53
3
Зинаида Собора :
Низкий поклон вашему Сыну🔥💕
2026-06-24 16:32:03
1
світло в темряві :
вічна память
2026-06-14 08:08:05
1
Lyuba :
Господи яка пісня ,мої співчуття,такий талант, скільки слухаю плачу,.🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹😇💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐
2026-06-15 19:14:48
0
Roma Ganeckiy :
дякую ❤️🔥🙏😘🇺🇦 Мамо🫂🫂🫂
2026-06-13 05:26:50
2
Тетяна🌹🇺🇦🌹 :
Оксаночко,немає слів передати мої почуття до цієї пісні,серце защимило...вічна пам'ять вашому Синочку-Герою...
💙💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙💛
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
2026-06-13 06:54:46
5
Оксана Антоненко :
Цей вірш мій син надіслав мені 12 січня 2024 р зранку... У ніч з 12 на 13 січня 2024 його не стало.
Він був рок-музикантом, воїном, моїм єдиним сином.
Ця пісня створена на його слова. Не як спроба щось дописати за нього, а як бажання дати його останньому тексту прозвучати.
Для мене це не просто пісня.
Це голос моєї дитини...який я бережу серцем.
2026-06-12 20:49:59
6
Віра :
У ВАС Є ТАКІ ПУБЛІКАЦІЇ ДО ЯКИХ НЕМОЖЛИВО ПІДІБРАТИ І БРАКУЄ СЛІВ...
СУМУЮ І ПЛАЧУ РАЗОМ З ВАМИ...
БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ СИНОЧКОВІ НЕБЕСНОМУ ЯНГОЛОВІ...
НА ЖАЛЬ НЕ МОЖУ НІЧОГО ЗМІНИТИ...МОЖУ ТІЛЬКИ ПЛАКАТИ РАЗОМ З ВАМИ....
МИ НЕЩАСНІ МАТЕРІ КОЖНА МАЄ СВОЄ ПРОКЛЯТЕ ЧИСЛО У МІСЯЦІ...
ОБІЙМАЮ ВАС СЕРЦЕМ....
2026-06-13 08:57:46
2
Leszek Adamczewski :
Kseniu nawet nie wiem co mam Ci napisać ten list to świętość i relikwia
pewnie często tulisz go do serca to jest Twoja więź z synem
w Twoim sercu I myślach będzie zawsze żył
pamiętasz nasze pierwsze słowa
jestem bardzo daleko od Ciebie , bardzo Cię przytulam w Twoim języku i jak śpiewa Wakarczuk obejmij mnie , pamiętasz ?
24.02.22 gdy wybuchła ta wojna uważam że ona ma twarz Ukraińskie kobiety, której synowie bracia mężowie zginęli
2026-06-12 21:14:01
2
Nataliia Matsak :
До сліз...Герої живуть у наших серцях і піснях. Вічна пам'ять 💔
2026-06-12 21:23:30
4
Маснюк Алёна :
Царство небесне вашому синові 😭😭😭😭
2026-06-14 20:33:18
1
user210020603704 :
Слухаю і плачу рве душу.Дякую Вам Оксаночко за ЯНГОЛА-СИНОЧКА НЕБЕСНЕ ЦАРСТВО ,нажаль нічого неможу змінити обіймаю серцем Вас Оксаночко і плачу разом з Вами така доля наших матерів така доля України в кожному столітті
2026-06-14 15:57:41
1
anatoliivalchuk :
👍👍👍
2026-06-14 02:33:14
0
ВІРА :
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-14 17:43:48
0
To see more videos from user @oksana.songs, please go to the Tikwm
homepage.