A co jeśli żyjemy 2 min ale gdy weźmiemy oddech licznik się resetuje
2026-06-14 08:27:42
3378
Valluu123 :
To go nie wdychajmy może
2026-06-13 10:06:18
1969
jurix_x :
+ powoduje starzenie się
2026-06-13 17:30:55
1440
丰 :
a co jeśli tak na prawde zapadłam w śpiączce i ten cały świat to tylko moja wyobraźnia i nic tak na prawde nie jest prawdziwe
2026-06-14 09:27:57
2719
young.lili :
dosłownie chyba wszystko na tym świecie jest trujące
2026-06-13 11:51:24
369
༒♪᭄𝑹𝒐𝒔𝒋𝒂𝒏𝒌𝒂┆𝚜𝚠! :
i my nie umieramy z starości,tylko przez to
2026-06-14 03:32:34
498
julcxx.b :
ten tik tok odblokował u mnie jakieś nowe przemyślenia których jeszcze nie odkryłam
2026-06-13 15:02:21
297
piterson896 :
Trzeba kupić maski tlenowe z filtrem
2026-06-13 13:48:39
721
grachamka:) :
przez tlen się starzejemy ale bez tlenu nie można zyc
2026-06-13 13:11:20
551
ppatrysss :
w pewnym stopniu jest trujący, także polecam nie przesadzać z oddychaniem
2026-06-15 01:19:50
391
MatiSamek2 :
To czemu nje możemy bez niego żyć
2026-06-13 16:02:26
7
kiniaaq🌷 :
a co jeśli tak na prawde zapadłam w śpiączce i ten cały świat to tylko moja wyobraźnia i nic tak na prawde nie jest prawdziwe
2026-06-18 15:33:06
8
oskarOskar Szczyrek :
czyli bez tlenu morzna żyć nieskończoność lat
2026-06-13 17:43:25
5
🎀✨️😝itzz_13<;_gabi😝✨️🎀 :
A wiecie że to prawda umiem hemię biologię bardzo dobrze I wiem dużo żeczy których nawet w szkole się nie nauczyłam a jestem dopiero w 6 klasie. I to jest tak że im więcej razy bierzesz oddech to tym bardziej szybciej się starzejesz
2026-06-13 15:40:20
5
⛩️DFL⛩️ miniyodapl :
A CO JEŚLI W KOSMOSIE JEST POWIETRZE TYLKO NIE POTRAFIMY NIM ODDYCHAĆ ?
2026-06-13 21:47:19
90
♡☆JUL@☆♡ :
co jeśli istnieją kosmici ale nie przylatują na ziemię bo starzenie to choroba i nasza planeta jest objęta kwarantanną
2026-06-19 06:29:11
5
👑💕🥀💞 :
tlen może i jest okej, bardziej bym się zastanawiałam nad resztą pierwiastków w powietrzu...
2026-06-13 22:00:53
217
✮⋆˙𝐕ezzu˙⋆✮ :
Który dzień na bezrobociu?
2026-06-13 19:36:38
155
technologiczny Krab.🤑 :
A co jeżeli my tak naprawdę całe życie śpimy A to że widzimy i czujemy to wymysł naszej wyobraźni
2026-06-14 07:01:17
472
Vexyron :
a co jezeli tak naprawde zycie to wielki sen i tak naprawde życie wyglada inaczej ale cały czas śnimy?... bo jeszcze sie nie obudzilismy.
2026-06-19 12:52:51
5
To see more videos from user @xx_mona.20, please go to the Tikwm
homepage.