There is another iconic drink in Ukraine that you definitely have to try!
2026-06-14 06:12:18
18
a :
OMG I SAW YOUR COMMENT ON THAT VIDEO
2026-06-14 06:26:47
2
vlada :
try this one (it tastes better than it looks 😅)
2026-06-15 17:15:17
10
Iry⋆˚꩜。 :
Живчик, Квас там Mojo мій особистий список святої Трійці «напоїв» 👀👉🏻👈🏻
2026-06-16 20:32:51
4
usercmdjl7ghcc :
Try this kvas. It tastes best when chilled.
2026-06-14 17:23:23
13
Viktoria Mezan :
спробуйте вишневий. дуже смачний
2026-06-14 16:36:15
25
lilacs and gooseberries :
Спробуйте «Ситро» від Оболонь, «Чамбо» або «Айва-персик» від Біола. Ще в дитинстві любила напої від марки «Бон Буассон» , не знаю чи вони ще є на ринку (три роки не була вдома)
2026-06-14 11:33:32
9
thepowerdrome :
Пошукайте Арсеніївський квас в супермаркетах. Він вже має там бути. На відміну від інших, він зберігається в холодильнику. Мені дуже подобається.
2026-06-13 23:11:56
3
Христя, книгозалежна :
Ой, а діти 90тих певно ще пам'ятають варіацію "Живчик Юнік", він був без цукру, на фруктові і смак теж відрізнявся від класичного.
Я б радила спробувати лимонний, він в мене фаворит😅
2026-06-18 18:03:48
1
lev30010 :
Варто спробувати грушевий
2026-06-17 07:46:29
1
glory to Ukraine :
Перейшла на Живчик на кожен день в додаток води тому що кола спрайт і фанта чи набридли чи змінилися якось, не можу пити а Живчик топ альтернатива
2026-06-13 23:03:05
4
Gans Sly :
Квас Опілля!
2026-06-14 22:40:49
1
Halva3000 :
драглі) або інша його назва холодець)
2026-06-14 07:17:13
1
Hodyn :
Вона прожила 13 років в Україні і не пробувала Живчик і квас?
2026-06-15 14:15:47
1
tema.bandur :
Giiiirl you were MISSING OUT
2026-06-15 07:09:44
0
usercmdjl7ghcc :
This one tastes like soda
2026-06-15 03:57:12
0
Гліб Іщенко :
І знов щось, що мені не подобається 🥲. Єдине зі схожих напоїв мені заходить то Сітро чи Лимонад компанії Росинка
2026-06-15 08:27:58
0
ns🫧 :
part two from comments?!
2026-06-16 11:13:53
0
Stelsi :
Найсмачніший квас Арсеніївський. Знайдіть його. Найбільш схожий із тим, який ми пили колись в дитинстві на розлив із бочок.
2026-06-17 10:36:33
0
popipopipo :
It's actually even written somewhere on the bottle that you should cool it down for better taste! Живчик is my love, I miss it so much abroad 😭
2026-06-15 18:17:52
0
Ahsoka 🏳️⚧️💅🏻 :
Best drink imho
2026-06-14 06:37:48
0
To see more videos from user @baongoc.bn09, please go to the Tikwm
homepage.