@thekiszak: CENA GOTHIC REMAKE w POLSCE vs RESZTA ŚWIATA #kiszak #gothic #remake #premiera #prices

TheKiszak
TheKiszak
Open In TikTok:
Region: PL
Saturday 13 June 2026 16:48:27 GMT
23073
473
37
25

Music

Download

Comments

ukaszwoniak900
ukaszwoniak900 :
bo my najbogatszy naród świata
2026-06-13 20:48:32
20
lukasmiszcz
lukas :
pamiętaj że grałeś w residenta grałeś na easy czopie
2026-06-14 05:52:18
0
ejwujaszek
RasowaPyra :
no i co , ja płaciłem 250 za ps5
2026-06-13 17:02:37
1
umad2d
uMad2 :
Na G2a za 130 zł i w czym problem?
2026-06-13 20:59:34
2
poprostukacper2000
Zanis :
dlatego ja kupuje klucze za grosze 😂
2026-06-14 17:21:18
0
zaczqu
ZACZqU :
zawsze mamy najdrożej więc się nie dziwię
2026-06-14 07:28:20
1
user9511868092683
Danteoutsider :
oh nie😂😂.
2026-06-13 20:26:48
0
_slowtime_93
Czas wolny :
ja zaplacilem na premiere 120 zl. kto kupuje na steam a nie na stronkach z kodami w 2026?
2026-06-14 14:12:57
7
cotez655
Mikao :
ja tam kupiłem za 170 także nie wiem gdzie takie ceny
2026-06-14 05:12:07
0
fanekgameplay
FanekGameplay :
Na premierę pudełko z kodem na steam było tańsze w sklepie na półce od samego kodu ze steam.
2026-06-14 06:56:31
5
matizo46
Matizo46 :
2026-06-13 17:05:36
0
kubson7998
Kubson799 :
Boże płaczą wszyscy o cenę, jakby było za 500 zł to bym też kupił. jakby zarabiam 30k miesięcznie i nie płacze o 5 zł że gra droższa xs
2026-06-22 14:40:41
0
fr34kyr1ck
⎝ཌFR34KYR1CKད⎠ :
ja za 120 kupiłem i nie żałuje , po co przepłacać te 200 pln
2026-06-14 05:29:21
1
andrewandrew8451
andrewandrew🇵🇱❤️ :
Ale my za wszystko chyba płacimy więcej
2026-06-13 22:08:57
5
trixu
TrIxU :
na Eneba 120-130 zł klucz steam 😅
2026-06-14 20:11:47
2
kocusjjccwp
Kocus :
o niesamowite mamy jedne z najwiekszych VAT na gry i sie ludzie dalej dziwią czemu płacimy więcej XD tu raczej z państwem trzeba walczyć chyba normalne że 23% nas zaboli bardziej niz USA oni mają 9.5%
2026-06-14 08:06:51
2
whateverywy
Whatever omg :
niech je ten żur
2026-06-13 21:51:37
0
_._._._._.k_._._._._._
ማንኛውንም ነገር እንዴት እንደሚበልጡእንደሚበልጡ :
na skidrowie za darmo
2026-06-15 00:05:38
0
_sztbsrxwrtch
CZ4RNY :
Psychofani Gothica to moje nowe ulubione uniwersum,naplujesz na nich a oni ci jeszcze podziękują
2026-06-13 23:08:10
2
To see more videos from user @thekiszak, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About