niech Pan znajdzie dojście do kogoś kto tam pracuje , prawdopodobnie tacy mobilni urzędnicy dostają procent do pensji od nałożonych kar ,tak było na 100% jeszcze kilka lat temu w przypadku pracowników działu windykacji US poza pensją dostawali procent od ściągniętych kwot
2026-06-14 10:14:20
0
kriswwo :
mandaty za przekroczenie prędkości też są złe?
2026-06-13 20:09:20
0
henryknowak94 :
🥰 Jest Pan naszym orędownikiem prawdy. 🥰🥰 Dziękujemy 🥰🥰
2026-06-13 19:14:23
2
Małgorzata Puchalska :
👍👍👍
2026-06-13 19:12:26
1
To see more videos from user @januszmajerski2, please go to the Tikwm
homepage.