Я взяла один день з річницею стосунків) Тепер про річницю не забуваєм, бо памʼятаєм день народження киці😅
2026-06-13 20:23:49
7
sialor :
Ми знайшли свою 23 листопада, ветеринар сказав не більше 2 місяців, отже вересень, у мене 26, у хлопця 26, от і у Луни 26
2026-06-14 10:20:08
5
Asia Kovalchuk :
В притулку сказали 11 травня🥹🤍
2026-06-14 10:27:47
7
Anya :
в вет клініці як робили паспорт сказали місяць в який народився, а дату вже самі написали
2026-06-14 13:11:00
1
olicka ua :
Ветеринар сказав приблизну дату народження🥰
2026-06-14 11:02:00
2
ЯнОК :
Ветеринар приблизно вирахував, завтра будемо святкувати 1 рік 🥰
2026-06-14 06:04:17
3
oh my girl :
ми взяли 8 жовтня, нам сказали йому приблизно 2 місяці, і ми теж відняли, а 8 серпня виходить щей День кота 😁
2026-06-14 08:35:35
3
vitochka_ :
який красень🥰🥰🥰
2026-06-13 20:10:02
2
Kate :
Нам сказали в клініці, що вона приблизно липнева, то ми записали в паспорті 1 липня)
2026-06-14 12:59:42
1
skvsk.alisha :
нам теж казали приблизно місяць, відняли, вийшло 11 жовтня, в нас річниця у листопаді 11😁😁 теж не забуваємо тепер 🙈
2026-06-14 10:23:46
1
OlgaSergeevna :
я знаю точну дату, тому що моя Марсель народилася на мій день народження 😅
2026-06-14 14:39:54
0
Небайдужий українець :
Нам сказали когда родились котята , это было Рождество
2026-06-14 13:03:42
1
Alina662 :
5 августа 2021 года точная дата рождения 🥰
2026-06-14 11:17:36
2
Маша Грицуналь :
так само
2026-06-14 13:07:12
1
Софочка ✨ :
Моя в мене на руках родилася😉
2026-06-14 12:01:50
2
LuBag;) :
я тоже примерно так же. мы выбрали день семьи любви и верности по церковному календарю🥰🔥 хотя в доме она появилась на мой день ангела, 31 сентября
2026-06-14 15:39:30
1
Annet Ev :
ветеринар сказав що квітнева киця, а дату взяла 15 ( 15 квітня день народження кумасі🥰). 15.04.22 вийшла
2026-06-18 17:22:43
0
🩶𝑽𝒆𝒔𝒑𝒆𝒓 𝑩𝒓𝒐𝒅𝒚🩶 :
Джулі знайшли в липні 2024, їй було пару днів тільки. До мене вона прийшла в жовтні. А дату я обрала саме число коли перше її обійняла
Так шо 16.07.2024💛
2026-06-14 11:37:45
0
I'm_from_Ukraine :
ми знали що десь кінець березня, але донька придумала що будемо святкувати 2 квітня ☺️кішці 12, доньці 11, виховуються як дві донечки☺️
2026-06-16 07:07:24
1
Peresada_Irina :
2026-06-18 11:55:55
1
☾✞༆۞ᕼ𝐞𝐥𝐠𝐚𖣔✯❦☽ :
Так само)
2026-06-15 09:21:38
1
Hatty_Liddell 🇺🇦 :
нам ветеринар сказав, що "їй біля 8 місяців". ми порахували що то був за місяць, дату поставили приблизно, яка сподобалася)
2026-06-18 08:14:45
1
Оленка Михайленко :
спитала у його матері🤷,
тепер святкуємо двічі
2026-06-14 00:36:16
0
To see more videos from user @focus.and.nixi, please go to the Tikwm
homepage.