ale czemu Mariusz jest na scenie zamiast Dawida???
2026-06-15 18:21:20
5711
Majki :
Dawid wysiadło 😁
2026-06-15 19:19:44
943
Qla Ognia :
Śpiewa jak na weselu o 4 rano…
2026-06-14 04:09:21
2017
pj.sweetcakes 🎂 :
Mi to bardziej wygląda na przemęczenie
2026-06-16 07:20:29
503
xddddd :
a może się coś dzieje o czym nie wiemy
2026-06-15 19:11:16
973
Oli :
Co się stało? To nie jest on i to nie jest jego energia sprzed dwóch lat
2026-06-14 20:08:03
1621
Laura 💛❤️ :
On był pijany
2026-06-16 11:25:10
98
SkOl :
Dawid wysiadło xD
2026-06-15 07:32:48
27
lenazzzq🎭 :
Jakby jakiś napity
2026-06-15 20:26:24
60
Zibi :
tragedia😳😳😳
2026-06-15 12:47:34
11
Miłosz_02 :
ludzie dajcie już luz każdy może mieć słabszy okres przyzwyczailiście się do tego że zawsze był pełen energii ale też przychodzi moment że już jest zmęczenie
2026-06-16 10:39:49
9
._.Lub1e._.✝️✝️✝️4c0._. :
ludzie nie hejtujcie go za zmęczenie i starość 🥀
2026-06-16 13:14:17
6
zozolekk10 :
LUDZIE STOP przestańcie go hejtować to tylko człowiek, może ma problemy z gardłem albo ma gorszy dzień czas w życiu , serio stop hejtu to też człowiek który ma uczucia
2026-06-16 16:42:21
6
Kudłaty 1979 :
dramat 😁😁😁😁😁
2026-06-15 18:38:36
18
Shadervin :
Ale lipa jakaś. Trochę się nadpsuł :c
2026-06-14 16:07:56
684
Robert Ross :
Dobry towar poszedl w nos👍👍👍
2026-06-16 10:53:31
81
marcinek :
tragedia i to kosztuje 250 🤣🤣🤣
2026-06-16 14:13:04
22
lilx_idk1 :
Dajcie mu spokój 🙏🏻 on też jest Człowiekiem
2026-06-18 18:04:39
7
SylviaSylvikSylvuśSylvunia :
ej,nie jestem jego fanką i nie słucham jego muzyki ,ale czuję go jako osobę ... jeden raz mu nie wyszło i każdy już go ocenia jako naćpanego,pijanego ,albo jeszcze i inne wymysły... no bez przesady ,każdy może mieć gorsza chwilę ,dzień,bądźmy ludźmi ,nie oceniamy z góry ❤️
2026-06-16 18:12:13
6
To see more videos from user @oliwkel, please go to the Tikwm
homepage.