egoizm nie jest z zasady zły. Jak ja o siebie nie zadbam, to kto to zrobi?
2026-06-14 17:22:51
651
🤍🧸 :
jako laska powiem, ze moglabym zostac ale ojcem✌🏼
2026-06-16 16:26:28
586
juh huj juh :
to nie jest egoizm, to jest odpowiedzialność i świadomość
2026-06-16 13:50:19
618
pomylony_ :
Bardzo mądrą wypowiedź 👌
2026-06-14 14:51:09
318
Meg.rxo :
Można też po prostu tego nie chcieć
2026-06-14 19:00:53
168
Pesella :
uwielbiam mój egoizm, daje mi szczęście jakiego nic innego mi nie da
2026-06-14 16:16:43
266
Niewyspana :
Proszę to puścić w TV!
2026-06-16 07:21:28
203
maaarzena.w 🦭🧿 :
Nie stać NAS jako młode małżeństwo na dziecko, mimo że oboje mamy wykształcenie wyższe (ja mgr z finansów, on doktorat z inżynierii mechanicznej). Do wszystkiego musieliśmy dojść sami, nie dostaliśmy NIC od rodziców oprócz traum, DŁUGÓW i oczekiwań z kosmosu bez wsparcia. Jak się zdecydujemy to dopiero wtedy gdy będziemy mogli zapewnić odpowiedni poziom wsparcia finansowego, emocjonalnego oraz czasu. Myślę, że nie nadejdzie to nigdy ponieważ najpierw chcemy kupić 3 pok.mieszkanie na nowym osiedlu. Później chcielibyśmy pojeździć po świecie. Partner skończył właśnie 30 lat, ja w tym roku 28. Jak się w końcu dorobimy na jakiś godny poziom będziemy może przed 40. Wtedy będzie za późno i będziemy za starzy. Więc dzieci nie będziemy mieć. Całe życie walczyliśmy o lepsze życie, standard dla nas samych, a też chcemy coś od tego życia niż ciągłą walkę, pojechać w końcu na jakieś all inclusive i odpocząć. Takiego życia jakie ja miałam nie chce fundować moim dzieciom… Albo będą miały lepszy standard niż my albo nie będziemy mieć żadnych dzieci. Nie spowolnimy czasu, nie jesteśmy jakimiś wybitnymi jednostkami aby zarabiać miliony. Starymi rodzicami też nie chcemy być. W 5 lat nie spłacimy kredytu za mieszkanie na 700tys… Więc dzieci nie będzie.
2026-06-16 06:22:32
53
ig: thilda.visage :
Louder!!
2026-06-18 07:30:53
9
Ania𐙚 :
Nigdy nie zrozumiem tego argumentu, że to „egoistyczne”, co to za logika?
2026-06-18 09:15:45
12
jnvbnmx :
Kocham mój egoizm. Serio żyje moim wymarzonym życiem, długo na to pracowałam. Nie pochodzę z bogatej rodziny i jak teraz mogę sobie pozwolić na wakacje kilka razy w roku, kawę na mieście, restauracje, kosmetyczkę to z tego korzystam i nie będę się dla nikogo poświęcać
2026-06-14 20:05:28
54
𝓝. :
GŁOŚNIEJ
2026-06-16 11:52:05
31
Ig: haanelaa :
GŁOŚNIEJ
2026-06-14 15:28:55
81
_nixsia❤️ :
2026-06-14 13:06:26
130
Aleksandra2201 :
Mam 33 lata, nie chcę mieć dzieci bo jestem na to zbyt wygodna. Tak, jestem egoistką
2026-06-16 02:10:27
11
To see more videos from user @absolutniewszystko, please go to the Tikwm
homepage.