Dziwne że wszyscy piszą zazwyczaj to poprawę piszą osoby jak się im nie podoba ocena albo dostali 1 lub chcą mieć lepszą ocenę na półrocze i koniec roku szkolnego
2026-06-14 12:19:31
14
pazdan :
czemu akurat ja...
2026-06-14 16:33:31
53
1Hitleer213769 :
part 4
2026-06-14 11:43:54
1
Wojtek Wielgus :
Zawołaj na kolejny part
2026-06-14 12:24:14
5
ANONIMOWY :
czy ja tam gdzieś słysze płakał
2026-06-15 04:09:49
5
Lukas :
Pani Basiu ja Panią uspokoje
2026-06-15 14:42:15
3
༺ღ༒ ᨰׁׅꪱׁׁׁׅׅׅ᥊ׁׅᨵׁׅׅ݊ꪀ ༒ღ༻ :
który odc
2026-06-14 14:07:48
0
⚠️❗NIEZNAJOMY_V1$$⚠️❗ :
jaki odc
2026-06-14 18:14:00
3
費雪 :
Ale głos
2026-06-17 16:34:35
2
MaM_LaGa :
Gruszka z melisą mniej mniam
2026-06-16 17:18:32
8
wino :
2026-06-15 10:47:32
2
_Emi_ :
jaki odc
2026-06-14 15:05:14
3
Kropekk :
który to odcinek szkoły
2026-06-15 12:54:49
0
To see more videos from user @kubak138, please go to the Tikwm
homepage.