Na Chmielku tak jedzie zawsze…. Zbiornik z ogromna populajcą Karpia w przedziale 6-10kg masakra ile tego jest. Tam jechac z dzieckiem tak. Ale tam 1 kij wystarczy. 😁😁😁
2026-06-14 18:28:38
4
Michał🔥 :
żemła ?
2026-06-14 18:30:43
1
Maldini.💀 :
nazwa sygnalizatorów?
2026-06-14 19:04:48
1
igœr :
Pozdro z Chmielka😁
2026-06-14 21:15:47
0
anonimowy :
Mam podobną sytuację ciąć ?
2026-06-14 14:50:00
0
paja07 :
nazwa rolki?
2026-06-14 19:17:07
0
Biłgorajski karpiarz🎣🐟 :
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
2026-06-14 17:09:56
1
goldcarp.shop.pl🎣 :
🔥🔥🔥
2026-06-14 15:21:23
0
To see more videos from user @fishingcarp05, please go to the Tikwm
homepage.