@diskomalyria: Що ще скуштувати??

Дмитро Павленко
Дмитро Павленко
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 14 June 2026 13:32:09 GMT
151732
4657
41
245

Music

Download

Comments

likeyouess
like you❤️ :
ви напевно молодше мене , тому не знаєте який корсар був смачний. вже років 25 він гімняний.
2026-06-14 13:52:15
194
aqva_kyiv
АкВаНуТиЙ :
неправда корсар змінився....і не в кращу сторону....
2026-06-14 18:10:15
37
avrora.multimarket
Аврора Мультимаркет :
Спробуйте наше сублімоване морозиво 🫶🏼
2026-06-16 10:15:50
15
.pentagon2
PENTAGON :
Що, яке кофе ?
2026-06-14 17:27:47
26
waaazaaaaaap
waaazaaaaaap :
как же он бесит..
2026-06-14 19:32:12
11
mr.perekup.khm
НЕperekup :
ммм корсаррр...хз, ніби зараз не такий
2026-06-14 16:22:48
29
ruda_mavpa_
Миколаївська_Руда🔥 :
Доречі так. Цей корсар схожий на той, що був у дитинстві. Бо я куштувала геть якусь фігню солодку. Але ми вже не ті діти, тому і смаки багатьом здаються різними. Мені смак геть схожий (мені 30). А ще було смачні драже в білому шоколаді. Там був моряк на голубому фоні. Таких зараз не знайти
2026-06-14 15:23:37
9
mini.broou
Mini Broou :
корсар дуже смачна штука але в останній раз смачним він був в році 2018 +-
2026-06-14 19:53:36
6
krissamojlo
Kristina 🍦 :
😂Ваш вираз обличчя, коли не смачно 🔥
2026-06-15 11:38:24
2
user1792420503216
Анка Молдованка :
ода корсарсик ням ням
2026-06-14 21:23:48
4
_dimarv
_dimarv :
2026-06-15 04:31:19
1
igorcreed19
Игорь Дмитриевич :
Моя в Авроре от сушеной малины в шоколаде прётся 😅
2026-06-14 14:14:46
3
vladislavich.044
Я́нош Ху́ньяди :
Корсар 🥰
2026-06-14 13:51:03
3
i_love23ukraine0
Аллочка з Вінниці :
Корсар був раніше дуже смачний,але зараз є копії і смачніші
2026-06-15 17:25:50
0
xx_deilet_xx
🩸 :
какая футболчка топовая
2026-06-14 18:04:09
0
sh1zik72
Балич :
дорого
2026-06-14 13:41:50
1
likeyouess
like you❤️ :
корсар на смак взагалі не тот. він раніше м'який був.
2026-06-14 13:51:04
11
natali_ya_p
Nataliya :
в дитинстві любила корсар. Дорослою спробувала -то жах. Мені, здається, що все ж він змінився... хоча..
2026-06-15 22:16:16
1
max532511
RTSJ★ :
кстати я був тому місці де виготовляються корсари
2026-06-14 22:25:50
0
_yarmak_
Gemini :
Корсар, Пепсі,Кола,Натс, і т.д. смак не такий як був раніше!
2026-06-14 19:30:39
0
natalka_poltavka93
Наталка-Полтавка :
соломка дуже смачна. там є різні смаки
2026-06-14 20:39:51
0
imaloser412
Megagangon1488 :
Ухты метал слушаешь?
2026-06-14 22:38:01
0
user92578371171412
Яна :
Горішки жовті з клоуном - ван лав❤️
2026-06-14 13:46:39
5
sergeyzheleznyak05
Сергей Железняк955 :
комар кокос бомба
2026-06-16 18:08:28
0
To see more videos from user @diskomalyria, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About