@termekkritikus: 4. évad, 43. rész: KISZIVÁRGOTT VIDEÓK - Valóban ebből készülnek az EFEF párizsik?! Nos, én is megkaptam azokat a gyomorforgató videókat, amelyeket állítólag az EFEF Baromfifeldolgozó Kft. pécsi üzeméből szivárogtattak ki. A felvételek hitelességét és pontos helyszínét kívülállóként nem tudom megállapítani. A nyilvánosságra került állítások azonban az EFEF Baromfifeldolgozó Kft.-t nevezik meg, ezért most nekik kell egyértelműen tisztázniuk, hogy a videók az ő üzemükben készültek-e, vagy sem. Tisztelt EFEF Baromfifeldolgozó Kft.! Két olyan videófelvétel jutott el hozzám, amelyekről a beküldők azt állítják, hogy az Önök pécsi üzemében készültek. A felvételek pontos helyszínét és hitelességét kívülállóként nem tudom megállapítani. Mivel azonban a nyilvánosságra került állítások az EFEF Baromfifeldolgozó Kft.-t nevezik meg, kérem, mondják ki egyértelműen: a videók az Önök üzemében készültek-e, vagy sem. A videókon nyers baromfiipari alapanyagnak tűnő anyag látható, tollas, szennyezettnek tűnő részekkel és zöldes elszíneződésekkel, amelyek laikus szemmel akár béltartalomra vagy más nem kívánatos szennyeződésre is emlékeztethetnek. A helyzetet súlyosbítja, hogy a videót kiszivárogtató személy kifejezetten több kiskereskedelmi láncot is megjelölt, köztük a Lidl-t, a SPAR-t és a Penny Marketet. Ez arra utalhat, hogy a felvétel közzétevője az EFEF-termékek kereskedelmi jelenlétére is fel akarta hívni a figyelmet. Ezért három kérdésre várok nyilvános választ: 1. Valóban az EFEF Baromfifeldolgozó Kft. üzemében készültek a videók? 2. Kerülhetett-e a videón láthatóhoz hasonló állapotú alapanyag bármely EFEF-termékbe vagy az Önök által gyártott saját márkás termékbe? 3. Hajlandók-e lehetőséget biztosítani arra, hogy néhány érdeklődő fogyasztóval együtt bejárhassam az üzemet, és személyesen is meggyőződhessünk arról, hogy az EFEF nem használ a videón láthatóhoz hasonló állapotú alapanyagot? Ezek a felvételek túl súlyosak ahhoz, hogy csend legyen körülöttük. Ha nem az Önök üzemében készültek, mondják ki egyértelműen. Ha viszont ott készültek, akkor a fogyasztóknak joguk van tudni, mit látnak, és kerülhetett-e ilyen alapanyag bármilyen formában a boltok polcaira. Várom az EFEF Baromfifeldolgozó Kft. nyilvános válaszát. Hódi Márk Termékkritikus #termékkritikus #efef #nyíltlevél #élelmiszerbiztonság #fogyasztóvédelem

A termékkritikus
A termékkritikus
Open In TikTok:
Region: HU
Sunday 14 June 2026 13:49:54 GMT
88716
1850
152
1076

Music

Download

Comments

probika666
Róbert P863 :
De hát eddig is köztudott volt hogy készül a párizsi. Ez nem efef specifikus
2026-06-14 17:41:44
57
feroooo1981
Feroooohun :
Régen nem veszünk ilyen termékeket amióta konkrétan csontporcok voltak benne.
2026-06-14 15:50:42
49
vvalaki2
Das bin ich 😁 :
Szerintetek az efef megmondja az igazat? 😂😂
2026-06-15 06:06:35
27
ildik.soltsz
Ildikó Soltész :
Mért nem is vagyok meglepve????
2026-06-14 15:38:22
23
tiktokcsorda
kergemarha :
Kedves Termékkritikus! Azt tapasztalom, hogy tartalmaid erősen háttérbe szorítja, korlátozza az algoritmus, volt hogy hónapokig nem dobott fel egyetlen videódat sem! Nem tudom mi lehet az oka, de egy biztos, tartalmaid sokkal nagyobb megtekintést érdemelnének. Valahogy tenni kellene arról, hogy a lehető legtöbb emberhez eljussál.
2026-06-15 04:57:01
15
thx_____6
THX :
Én inkább ezt is kihagyom. Ha egy ételnél azon kell gondolkodni, mi minden lehet benne, akkor az nálam már nem reggeli, hanem kockázatelemzés. 😅
2026-06-14 15:35:31
15
novgab01
Gabor Novak :
Nem hiába olcsóbb sokszor. Am is meg vagyunk lepődve? A magyar konzervek is majdnem ehetetlenek cupák az egész amiben “hús” van
2026-06-14 15:14:48
15
belaim__2021
Béláim :
Mire odaértek addigra mindent eltűntetnek aztán lehet majd csodálkozni.A drága kiszivárogtató személynek kellene vállalni magát és minden tisztázott lenne.
2026-06-14 16:28:31
13
daneemolnar_
Molnár Dani :
Egyébként én nem lepődtem meg,sőt nem is értem egyesek mit gondolnak vajon az 1000gos 799ftos baromfi rudba vajon mi lehet? amin a gyártó és a kereskedő is profitot realizál + áfa. A 900 ftos kilós virsli dettó.Magyarán ha alapból szennyből van a Párizsi Virsli akkor magától jön hogy amire ezek helyett fantázia név kerül az már mindennek az alja.
2026-06-14 15:29:13
13
ancsika733
Ancsika73 :
Esetleg boltok polcáról megvásárolt termékeket van lehetőség valahol bevizsgáltatni, hogy mit tartalmaz az adott termék? Létezik olyan vizsgálat ami az összetevőket meg tudja nevezni?
2026-06-14 14:50:50
11
rentasos1
Soós Renáta :
ha mindent tudnánk hogy mibe mi van nem sok mindent ennénk
2026-06-15 04:07:24
11
rnorbi0217
Norbi :
Az a zöld csak brokkoli😂
2026-06-14 15:32:50
11
.attila4
Attila :
1 kg 1200-1300Ft jobb nem tudni mit tartalmaz.
2026-06-14 15:31:03
11
tade40010
tade :
ez nagyon rég így van sok üzemben
2026-06-15 04:29:11
11
user5114801262679
Melcsi Şahingöz :
Az Auchanban is kapható ez a márka
2026-06-14 14:58:52
11
h.ani021
🕊️ANIta🕊️ :
Ezeket 20 éve is hallottam ott dolgozóktól..
2026-06-15 04:49:51
11
korosi_albert77
korosi_albert77 :
persze hogy tagadni fogja rohadt pénzéhes gyártók A mindent is meg zabaltatnak velünk a szegények meg sajnos csak azt nézi hogy olcsó legyen hangsúlyozom sajnos!! és ezt ki is használja az összes multi is🤮🤮🤮🤮
2026-06-14 14:59:43
10
bugubulu
Adri Bertók :
Bocs, de a párizsi ebből készül.
2026-06-14 17:45:35
9
vica_213
Évi 🌹 :
A Metróban is kapható
2026-06-14 17:10:31
8
_kiseger_
Szilvi :
2026-06-14 14:22:20
8
sadboytg92ms
Taz Garym :
Azt fogja mondani, hogy nem és újra így adják el xD
2026-06-14 16:04:04
8
paulovare
PauloVaRe :
Règen vettünk hasonló parizereket ès mikor vágtam egy szeletet egy tollacska ott maradt. Szóval biztos hogy a bőrös rèszek belekerülnek amin lehet toll. Gondolom a hús a mechanikusan csontokról lefejtett hús lehet ami elenyésző hús mennyisèg.
2026-06-14 15:24:16
7
icaak._.k
🙂🍀 :
Pfujjjj úristen ezért nem veszek ilyen semmire kelő moslékot!🤮🤮🤮😥🙏
2026-06-14 18:40:18
7
szucsneanita2
Szucsneanita2 :
😂
2026-06-15 03:32:29
7
leci2014
X :
Sajnos a párizsi minden dolognak a legalja... Minden maradék sz*rt bele darálnak...
2026-06-14 14:44:52
7
To see more videos from user @termekkritikus, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About