gdyby kazdemu takie rzeczy przychodziły tak naturalnie jak Tobie to świat byl by lepszy i to o wiele
2026-06-14 18:43:58
11
Cegła - Trener Personalny :
Gdyby tylko ludzie chcieli realnie słuchać i chcieć zrozumieć drugiego człowieka zamiast tylko oczekiwać 🥺 życie i relacje byłyby turbo lepsze. Życzę nam wszystkim takiej osóbki pewnego dnia 🫶🫶
2026-06-18 10:44:36
4
✨Artema✨ :
U mnie tak było w związku robiłam dużo a nic nie dostawałam w zamian potrzebowałam wsparcia a i tak go nie dostałam
2026-06-14 18:46:50
4
Rurcio :
za każdym razem staram się ludziom okazywać właśnie taką empatię i współczucie i zrozumieć jakoś ich metodykę działań tylko szkoda że gdy jest im gorzej to dla mnie nie ma absolutnie nikogo. ja nie umiem inaczej bo tak zostałem wychowany. nie umiem być zimnym draniem bez uczuć mimo tego w jaki sposób jestem traktowany. i to boli
2026-06-22 20:52:25
0
KumpelAdrian :
Niestety jak zawsze w życiu - tak i nie
2026-06-17 13:01:30
0
dzien dobry :
2026-06-15 13:23:48
1
🏚 :
rozumiem
2026-06-15 16:17:27
0
wieczor 🇵🇪🇵🇹🇳🇱 :
nie masz nawet pojęcia jak uwielbiam cię słuchać 💪💪💪
2026-06-15 15:09:36
0
Dayan :
realne
2026-06-17 08:43:36
0
DJ Jankes karl :
Fajnie byłoby spotkać ciebie bo jesteś mega mądrą osobą😎🥰 i takich ludzi jak ty warto spotykać w swoim życiu
2026-06-15 06:34:01
0
user :
osoby empatyczne nigdy same w sobie tego nie zabijają robią to za nich inni
2026-06-20 21:55:15
0
marek szym :
czekaj ja ciebie rozumiem fajnie 😏ale raczej rozumieć kiedy ktoś kogoś nie rozumie 😂🤣 i chcemy go zrozumieć 🤣😂🫣. 💋 Ale ja Ciebie rozumiem 😜🤗❤️
2026-06-14 21:54:27
0
🥀💔Majka 🥀🩵 :
❤️❤️❤️
2026-06-14 18:16:41
1
To see more videos from user @absolutniewszystko, please go to the Tikwm
homepage.