якщо 6 7 рейсів в місяць.. то чере 5 років максимум потрібно іти на пенцію....
2026-06-14 17:10:25
15
Микола :
6-7 рейсів 😆😆😆 4 рейса, ну максимум 5. Передні два сидіння ( водійське і пасажирське з боку) не такі зручні як в салоні. Від 4 до 6 днів рейс. Це пишу для тих хто ще не в темі. А взагалом працювати можна.
2026-06-15 04:49:21
27
Віктор :
За 300 будеш довго шукати
2026-06-15 14:16:25
5
Grigorii🇺🇦 :
Луцьк-Краків за такий рейс скільки платите водію?
2026-06-15 13:06:59
0
Віктор Гудецький :
водій один чи з напарником?
2026-06-16 15:52:56
0
dywk1h4lzxe5 :
їздити в двох???
2026-06-15 18:01:49
0
Rivne_Ed :
Давай попрацюєм
2026-06-15 10:40:09
0
Олександр Боровський :
Звягель підходить?
2026-06-15 11:09:21
0
Roman Romanovych :
Бронювання є?
2026-06-15 06:09:11
0
Олексій :
Офіційне працевлаштування?
2026-06-15 12:57:17
0
Андрій :
Класна робота) доки є
2026-06-15 13:42:49
0
RIP_YOU_404 :
20 років берете?
2026-06-15 12:08:21
0
КАРАМБА:) :
виїзний, цікавить робота
2026-06-15 12:57:33
0
Maxim :
Ну понятно. год в таком режиме и здоровья до свидания 😅.
2026-06-15 01:13:31
10
жорик :
500€ за рейс
2026-06-15 12:02:49
0
Ден Ис :
а из ровного выезжать нужно?
2026-06-15 11:39:20
0
TUBORG :
Запоріжжя не?
2026-06-15 07:57:56
0
Roman :
Доброго дня, Львів підходить?
2026-06-15 07:24:49
1
Ігор :
доброго дня маю права стаж 10 років виїзний ( знятий з обліку ) 28 років
2026-06-15 10:18:43
0
Sergionapolivola :
В рейс їде один водій ?
2026-06-15 06:51:03
0
Kaminskyi_travel :
Камʼянець-Подільський, Хмельницька область не підходить ?
2026-06-15 03:31:39
0
Smrv :
Добрий день, скільки рейс займає?
2026-06-15 13:50:43
0
KinG_AvTo :
Доброго маю все, яка відстань і скількі часу займає поїздка?
2026-06-14 18:30:22
0
To see more videos from user @rumbus__, please go to the Tikwm
homepage.