правда 100 процентів😥😥😥і я не знаю як ми вижили. А наших дітей даже на вулицю не можна вигнати, компютер телефон 😥на данний час
2026-06-17 19:34:33
14
👑Leonidivna👑🫦 :
Але навчилися .
2026-06-27 20:16:41
2
yana :
Подивитися на це з іншого боку, ми покоління що бачило життя без інтернету та навчилося ним користуватися. Ми бачимо як швидко змінюється світ, та ми також навчилися цьому. Одне залишається складним, радіти моменту, а не чекати щастя колись, та ми цьому також вчимося!!!
2026-06-16 12:43:02
14
Дмитро 220392 :
Я втомився
2026-06-20 03:54:55
10
wurrao :
Ми дійсно не встигли пожити
2026-06-15 09:05:56
37
nadya.komissarova :
а я съела целую шоколадку,сама,без детей,и перестала себя ругать за это.это достижение)мы заработали слишком много комплексов и чувства вины за все,пока пытались выжить
2026-06-20 08:16:48
21
Бодян :
ні ви ще нежили жили у 80
2026-06-15 20:04:11
5
Memento mori :
Але ми були ,щасливі .Наше дитинство ,було неймовірне .
2026-06-26 20:01:27
6
🇺🇦Андрій🇺🇦 :
а ми що живемо??? ми просто існуємо нажаль(((
2026-06-22 16:07:34
14
Андрій Задерецький :
Життя коли ровер був крутіше за новий айфон.А хрущі під вуличним ліхтарем приносили купу радості і емоцій бо ми знали що скоро літо і канікули.Ми крутили касети олівцем і заповняли анкети дівчатам в школі...
2026-06-25 20:52:22
8
Hanna :
а мені подобалось життя без інтернету🥰
2026-06-24 06:55:13
7
Yra_Dobryy :
Ми унікальні були 💪
В нас нічого не було і одразу появлялось все🙂
2026-06-23 19:28:38
5
Галиаскаровна :
я устала.... реально за родителей и за детей несём ответственность! и это правда 😭
2026-06-23 20:07:25
18
kokoronya :
Ми найкраще покоління
2026-06-21 08:38:45
2
Андрій :
100%😳
2026-06-23 17:45:55
1
Igor Glyan4ev :
так і є 💯. 😊😊😊
2026-06-17 13:51:30
3
Anna 🖊️Permanent :
Мы готовы к любым переменам💪 мы закаленные 😍
2026-06-18 10:12:24
1
Татьяна :
ми живемо з усим накопичуванням всих ПЕРЕЛОМНИХ ЧАСІВ, можливо, самі приспособлені ...
2026-06-17 19:48:34
1
🗽slime🗽 :
я не втомилась,я б ще 1000 років жила це життя.це круто жити і дуже цікаво🥰
2026-06-16 20:57:17
5
❤️❤️❤️ :
🥹🥹🥹🥹заплакала
2026-06-17 12:42:08
2
Сергій Антонюк :
я з 86 жия треба жити а не скаржитись
2026-06-27 21:42:23
2
Natalka :
в мене ще є касетний магнитофон, нокіа, пластінки
2026-06-18 15:40:05
3
To see more videos from user @kseniamakarova45, please go to the Tikwm
homepage.