No nie...większość firm wysyla 9 a nawet 7 jak 10 wypada w niedziele
2026-06-15 09:43:17
56
Arnold Boczek :
uwielbiam te bajki z komentarzy xDD
2026-06-15 16:54:59
30
Michał Sie Nazywam :
jak nie masz 10 na koncie to odsetki + możliwa kara
2026-06-15 09:18:36
14
Wolf :
U mnie do 10 podstawa a pod stołem druga tura 20 lub 25 . chyba że idę na urlop wtedy wypłatę dostaje jak.weoce z urlopu 😅😅😅
2026-06-16 09:28:31
10
aurenix 12 :
do 10 nie musi wyjść z konta pracodawcy?
2026-06-18 16:00:27
0
Ania :
Prosiłam się 3 dni już nigdy więcej nie będę się prosić o kasę
2026-06-15 08:29:49
7
Darek Sałek :
To czemu PIP to zaakceptował?
2026-06-19 05:04:19
0
pawel_przelaj :
U mojej żony zawsze do 25, u mnie najdalej 28. Największy szok przeżyłem. Zaczynajac prace 26. dnia miesiąca a po 2 dniach mialę pierwszą wypłatę.
2026-06-16 20:31:02
0
piotrusekkk :
zacznijmy od tego że wypłata ma być DO 10
2026-06-18 09:52:15
14
Agnieszka :
Tak jest. Pracownik 10-go ma mieć wypłatę już na koncie.
2026-06-19 10:00:20
13
Marcin Szędzioł :
Przepisy mówią że 10 dnia miesiąca pracownik ma mieć możliwość korzystania ze swojego wynagrodzenia. Jeżeli 10bwypada w dzień wolny od pracy. Wynagrodzenie musi zostać zaksięgowana ostatniego dnia roboczego przed 10 go
2026-06-15 18:55:54
0
Rozgotowany.Szpinak5 :
Ja dziękuję mojemu pracodawcy, wyplata 1wszego a dostaje trzy dni wcześniej. W grudniu już 20stego razem z pieniędzmi dodatkowymi na święta.
2026-06-15 12:16:46
6
Viki :
moj szef daję 15,czy ma na to prawo?
2026-06-15 06:38:03
0
Krzysztof Kuzior :
Jedna z niewielu sytuacji gdzie termin jest granica gdzie pieniądze masz już mieć na koncie. Jak 10 wypada w sobotę/niedzielę/święta to liczony jest ostatni dzień roboczy przed tym terminem. Raty, kredytu i inne to znowu jest przesunięcie na pierwszy dzień roboczy po wyznaczonym terminie
2026-06-15 18:54:22
0
babyboo🥺 :
dokładnie ja dostaję zazwyczaj w czwartek pieniądze jeśli oczywiście 10 wypada w weekend nigdy mi się nie zdarzyło żebym dłużej czekała niż maksymalnie do 10 radzę takie rzeczy zgłaszać samemu bo jest większa szansa że to w ogóle zostanie zgłoszone i rozpatrzony
2026-06-15 06:52:50
19
Maciejos :
ja mam do konca miesiaca wyplate a z reguły 26-27 juz jest
2026-06-16 11:35:26
11
KRYSTIAN 123 :
wszystko pięknie ino przepisy swoją drogą a uszykowane pieniążki przez pracodawcę dla kontroli coś innego
2026-06-15 10:01:29
6
Kinqu :
jeżeli będą 11 to masz prawo rozwiązać umowę z winy pracodawcy.
2026-06-17 14:32:44
9
Nierobek :
wypłata ma byc DO 10! moze nawet nawet zrobić 2 widać ze byli z po tej kontroli
2026-06-16 06:05:51
6
rambo :
a jeśli ja mam tygodniówki ( teoretycznie ) przychodzi piątek daje 200 bo mówi że wiecej nie ma , to co wtedy? i tak wiecznie robi raz jest kasa raz nie..
2026-06-16 04:12:48
1
Jacek Rożniata :
Co to za różnica czy będzie w piątek czy w poniedziałek???😎
2026-06-15 17:07:34
1
kotek :
To trzeba zmienić na ten sam bank co wysyła pracodawca
2026-06-14 20:17:58
3
karolinakaja2201 :
mój pracodawca też wysyłał 10-go często na minuty przed północą. miał znajomości w pip więc nic nie udało się ugrać.
2026-06-17 06:37:48
2
Adi Adi :
10 ma byc juz do dyspozycji pracownika
2026-06-16 18:19:04
3
To see more videos from user @kamilesp, please go to the Tikwm
homepage.