am avut un coleg la serviciu și îmi spunea ,, am așteptat să ies la pensie , acum când am ieșit , ce mai aștept ? , doar Dumnezeu știe. " .Acum când sunt în aceeași stare , ar trebui să fim mai optimiști? Ne trăim viața fiecare cum poate . Dumnezeu să ne dea putere și sănătate .
2026-06-16 14:53:07
4
Cristea Constantin :
și mie îmi place melodia
2026-06-17 04:11:53
4
anasirbu525 :
Cam așa.,...👍
2026-06-15 04:45:13
4
Ion Tiripoi :
Cît adevăr în aceste versuri.
2026-06-15 16:19:30
4
Virginica Ganea :
Merg mai departe!
2026-06-16 20:50:40
3
Ion Miroiu :
Ce să faci, asta este viața 👍
2026-06-17 15:08:25
3
Florin Chirita bos :
Frumos cântec !
2026-06-15 04:30:15
3
MariaB :
Cu așa cântec, toată lumea te iubește! 🥰🥰🥰🥰
2026-06-15 12:02:54
3
Valerica B D'arcangelo :
Frumos ❤️
2026-06-15 11:44:48
3
Marga Margareta :
2026-06-15 06:29:58
2
Petrina Lazar :
frumoasă melodie și postarea la fel, mulțumesc
2026-06-15 12:07:27
2
Rodica Serb :
2026-06-15 07:25:12
2
caia :
Super frumoasa ,felicitari celui ce interpreteaza@
2026-06-15 16:33:41
2
Paun Gheorghe Nicuso :
mooor
2026-06-15 09:22:11
2
Dorina Maria :
foarte frumos melodie 👏👏👏
2026-06-15 13:16:47
2
Marga Margareta :
2026-06-15 06:30:04
2
Florina florii :
cam asia este foarte adevărat felicitări ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-15 05:51:24
2
bety💗 :
Duoeeer
2026-06-16 17:38:19
2
Angela Nita683 :
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-15 05:04:11
2
Mărioara Rodica Ciuca :
Mai am 30 de ani pana la bătrânețe
2026-06-17 06:42:17
2
Graure Maria :
2026-06-15 04:05:49
2
To see more videos from user @elena72220, please go to the Tikwm
homepage.