@danilturchin: #дпсу #зсу #київ #луцьк

Danil Turchin
Danil Turchin
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 15 June 2026 11:05:36 GMT
801850
21742
869
7238

Music

Download

Comments

user9946630242204
Контра :
То не ОРШАНЕЦЬ то диспансер.Я 2 роки назад БЗВП проходив все те саме що і було . Друже ти правий на 100%
2026-06-15 18:55:55
283
user4208610286812
user4208610286812 :
Я дума не на часі зараз все це розглошувати на камеру.
2026-06-16 15:35:42
132
andrey_mihaly4
Андрій Михайлович :
Це ти в Десні не був
2026-06-15 17:29:02
133
user5569924633228
Какибум :
При Януковиче такого не было.
2026-06-16 13:02:48
237
user4211178812054
Mahner :
Даня . вся правда. краще і не скажеш. Респект
2026-06-15 17:31:40
436
hevimetall666
Andrij :
Оршанец стана чудес. Вокруг песок и темныц лес.
2026-06-15 19:25:03
281
user2973655156779
Сергій :
Дякую шо Ви так чесно і сміливо розповіли .я в В.Мости може там мені повезе)))
2026-06-15 19:32:16
21
stokrop.ua
СТО РЕМОНТ АВТО КРОПИВНИЦЬКИЙ :
був там у 1999році. нормальна служба була!!!
2026-06-15 16:47:39
20
user6133856112763
user6133856112763 :
не ний
2026-06-16 12:37:50
22
user452449982205
user452449982205 :
був тут у 1995 трішки по іншому було 😁
2026-06-15 20:41:38
14
oleksandrvelichko3
Олександр Величко :
я там був у 2024 І милися щодня і на вихідних додому їздив
2026-06-16 13:00:11
10
user3528628766792
Андрій :
я був там в 1997 році Погран війська!
2026-06-16 19:51:42
11
userk7iwmlvcdp
Mila :
пишу так блокують😭,жесть
2026-06-17 18:10:36
11
user6941185458525
Сергеевич :
23 года назад был там))))
2026-06-15 16:29:48
34
vadim_shytskyi
Вадим Щуцкий285 :
То ты в Десне еще не был.
2026-06-17 18:37:13
32
alexwarrior777
Alex Warrior :
Ти красава прям в точку
2026-06-15 18:35:47
27
user88799691428062
user88799691428062 :
Все це правда.
2026-06-16 12:48:22
7
user4870461475850
Павел :
Я лучше дома посижу, попивая виски.
2026-06-17 18:12:23
14
reaktor8705yadern
Пантелей :
в/ч 9930 в 2005 году было весело😁
2026-06-15 16:37:24
5
chin_gach_guk_80
Yuriy יורי :
І на скільки я розумію, ніяких перевірок? Чи перевірки пишуть що все ок?
2026-06-15 16:50:31
25
horskyi_official
Николай Горский :
Оооо обзорчик любимой учебной, части 😂 буду с радостью смотреть все серии)
2026-06-15 18:16:52
15
nezlamnyi_lex
Olex :
Оршан , тепер згадаю з посмішкою
2026-06-15 16:21:46
20
andreybuhanets
andreybuhanets :
Був в Оршанці 5 місяців все нормально,відношення теж гарне.
2026-06-15 20:51:45
18
user8147498180552
Вячеслав :
проходив там учебку в 98 році...
2026-06-16 09:12:13
9
To see more videos from user @danilturchin, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About