@nikola.sierant: Powinni to już robić automatycznie, lecz niestety nie jest to jeszcze możliwe. Wypełnij ten wniosek aby nie tracić pieniędzy. #info #polacywniemczech #infotmacje #niemcy
składałam 3 lata temu ;) doliczyli wszystko do emerytury!;)
2026-06-15 17:30:35
3
BEARDEDMAN FROM NOWHERE :
Czyli dobrze rozumiem, że jak dziecko ma już siedem lat, to już jest za późno, tak?
2026-06-15 12:56:48
3
BartolloBambino :
W jakim kraju???
2026-06-16 18:44:28
1
hej_tu_andri :
O kurcze, a ja myślałam że to idzie automatik 🙈 Dobrze wiedzieć 😃
2026-06-21 08:11:50
0
justa :
to jest z automatu dlatego trzeba pokazać akty urodzenia
2026-06-15 19:09:27
1
mkala26 :
a jeżeli dziecko na 21 lat ale nadal się uczy?
2026-06-16 03:43:22
1
Ela🇵🇱🇩🇪 :
Nikola czy pomagasz w wypełnieniu takiego wniosku ?
2026-06-16 06:37:00
1
marzena :
A jak urodziłam pierwsze dziecko w Polsce ?
2026-06-15 12:38:30
1
Iwona Drozdek :
Dziękuję serdecznie kochana ❤️
2026-06-15 13:22:24
2
kasia.g :
a czy jeśli wypełnię teraz dla 1 syna a potem urodze kolejne dziecko to na nowo skladac tak?
2026-06-15 15:41:03
1
Sylvi :
Złożyłam taki wniosek ok 2 miesiące temu. Nie dostałam jeszcze odpowiedzi z Deutsche Rentenversicherung. Jak długo moze to potrwać?
2026-06-15 22:04:46
1
Yoruko :
powinnam to zrobić nawet jeśli po urodzeniu dziecka w 2019 dostałam list od DRV że mi się nalicza okres wychowawczy? niestety nie wiem gdzie jest ten list bo część dokumentów zagubiła się przy przeprowadzce...
2026-06-15 12:51:58
1
Agnieszkafro :
czy każdy rodzic osobno może złożyć wniosek czy to jest tylko na jednego rodzica?
2026-06-15 13:43:42
4
🖤 Czarna Owca 🖤 :
Czy są jakieś dodatkowe dodatki dla samotnych rodziców pracujących poza wg i kiz ?
2026-06-16 07:32:25
2
Emilia Nakonieczna :
a ja mam rente a dziecko 7 to lat i dziecko rodzone w Berlinie i co dalej
2026-06-17 06:37:02
2
Virginia.Noir :
Trzeba mieć jakiś login?
2026-06-16 16:34:15
1
Agnieszka Szylak :
gdy pracowałam a teraz nie pracuje też mogę taki wniosek wypełnić ? czy osoby które pracują
2026-06-16 22:43:27
1
@aleksa :
Dziękuję bardzo
2026-06-16 11:04:43
1
ewela :
Dzień dobry. Ja jakieś trzy lata temu dostałam z Rentenversicherung wnioski do wypełnienia. Nie pamiętam czy był tam ten wniosek V0800. Czy jest możliwość aby to sprawdzić, czy mogę jeszcze raz złożyć ten wniosek.
2026-06-16 11:11:16
1
Danutahanuta :
czy jest możliwe że firma mi wypełniała taki wniosek bo pamiętam że nie cały rok temu musiałam dać do biura metryki urodzin moich dzieci,dzieci juz są dorosłe i samodzielne i mieszkają w Polsce
2026-06-16 15:38:03
1
gdyufeey :
Mi uznali tylko syna bo miał 7 lat jak tu przyjechałam córka 14 nie uznali
2026-06-16 05:23:03
1
MK ANNA KURDEK🇵🇱🇩🇪🇬🇷 :
a co jak dzieci są starsze
2026-06-15 19:01:19
3
Aga :
To jest wniosek za urlop wychowawczy ?, ja byłam tylko na urlopie macierzyńskim czy mi się coś z tego tytułu należy ( 3 dzieci)
2026-06-15 14:34:41
1
Majeczka :
jesli mam 2 dzieci tez mi sie należy
2026-06-15 16:03:18
1
To see more videos from user @nikola.sierant, please go to the Tikwm
homepage.