Úgy látszik, nekem 30 év kellett + ez a videó, hogy ugyanerre rájöjjek. Köszi, puszi 😘😂
2026-06-15 12:32:49
91
Edit_🌸 :
Es akkor ugyanez a várakkal. 😅
2026-06-16 05:10:26
52
lovasiviktor :
akkor nem is láttad mèg a kastetics festélyt? 😎🤣
2026-06-18 10:30:26
20
LilyWhite❣️ London :
Én dettó!
Megértelek mert sokan elájulnak Dubai tól engem meg annyira hidegen hagy de nem mondom senkinek nehogy hülyének nézzenek mert mindenki oda vágyik!
2026-06-15 22:10:46
7
Péter Vajna :
Azért a Versailles-i kastély, annak is a tükör terme ,hihetetlenül bámulatos hely.
2026-06-15 20:15:59
3
calliope :
Pedig olyan izgi elképzelni, hogy kik és hogyan éltek ott! 😂 A várak még izgalmasabbak! Meg jó látni a mömaxos bútoron kívül másmilyet is! 😁
2026-06-16 11:31:51
19
Brigitta :
Jaj én meg imádom a palotákat 😂
2026-06-16 08:37:01
7
Királylány :
Egyetértek!!!🥰
2026-06-15 13:10:30
5
vero :
Engem sem,bárhova utazok jobban érdekelnek a finom desszertek,ételek🙂
2026-06-16 09:06:00
4
istvnhornyk :
Nagy vagy!!
2026-06-16 01:01:46
2
Erika :
Engem sem.. Ezért megyek a hegyekbe 😁
2026-06-16 10:25:52
7
__Nora__ :
Dettó
2026-06-21 19:55:18
1
⚔️🔥ℬ𝒶́𝓁𝒾𝓃𝓉🔥⚔️ :
nem ítéllek el
2026-06-15 12:33:04
4
Klarissza :
Vissza a természetbe!:) 🥰😁🥰 egyetértek!
2026-06-16 11:10:01
2
bajemmax :
nekem is sok időbe telt hogy más extraktjára nem vagyok kiváncsi
2026-06-18 06:33:06
1
tundep65 :
Dettó!😂😂😂
2026-06-15 18:18:39
4
pitty putty sitty sutty :
Ùgy a.👌
2026-06-17 06:16:51
1
Namánah :
Én ki vagyok tiltva az egyik Esztergomi templomból, annyira érdekelt.....😂
2026-06-16 13:49:05
2
egygaben :
Ez most megrázott engem!
2026-06-17 13:57:37
0
zotya :
Imádom a nevetésed.⚘️
2026-06-18 10:30:42
0
Mo :
Nagyon kedvellek. Jó lenne még több videó🙃♥️
2026-06-21 08:10:26
0
one111 :
és tényleg!
2026-06-19 07:52:49
0
To see more videos from user @doravandornyik, please go to the Tikwm
homepage.