@doravandornyik: insta:@doravandornyik

doravandornyik
doravandornyik
Open In TikTok:
Region: HU
Monday 15 June 2026 12:46:45 GMT
116415
9144
225
325

Music

Download

Comments

baloghbanita
Bibijè :
8-kor????? 6-kor kezdem😂😂😂
2026-06-15 12:49:01
103
adrienn0812
adrienn0812 :
Felénk szigorúan 6-kor kezdik és vasárnap. 8:00-kor indul a flexelés ☝️😌
2026-06-15 17:24:17
97
hegedusjanos1987
hegedusjanos1987 :
én próbáltam itt az erkélyen a panelen, de nem viszi a betont :D
2026-06-17 04:26:34
97
elektrotechnikus
Elektrotechnikus :
8-kor?😳Itt vasárnap reggel 7-kor...😎
2026-06-16 18:39:36
22
zozo20195
❤️Mazsola❤️ :
az en szomszedom pontban fel 9 kor csak a baj az hogy este
2026-06-15 12:50:02
28
blint.patk
Bàlint Patkó :
Örülj neki hogy kivárja a 8 órát!
2026-06-17 02:17:40
31
iruyghjack17
Magyar Paszkál :
8:00-tól lehet a rendelet szerint. Akkor kihasználjuk 😆
2026-06-16 20:37:32
38
jhonnydee11
Jhonny9 :
Falun ( felénk) 7-re le van nyírva! És imádom! 🥰
2026-06-21 05:28:04
0
h.zs0lti
Zsolt Halák :
Engem pont nem érdekel hány óra meg milyen nap, amikor jut rá idő akkor szoktam🤣
2026-06-17 06:47:07
10
sz_e83
Sz. E. :
A mi szomszédunk minden vasárnap, 12:00-13:00 között köztelezően tolja 😳
2026-06-15 13:03:05
13
ilonaszab61
Ilona :
Nállunk nem foglalkozuk azzal hogy a szomszéd mikor vágja a füvet. Amikor van ideje . Tanyára kell költözni. Ott csend van
2026-06-16 14:41:26
2
user9375624976712
csak én :
amikor van rá idő !
2026-06-16 05:39:17
34
komagassi
komagassi :
Nyugdíjas édesanyám kétségbeesve mondja, hogy milyen későn sikerült felkelnie ma, merthogy "elaludt", mondom hánykor keltél? FÉL NYOLCKOR! (Mondanom se kell persze ebéd után 3-ig szunyóka van 😅)
2026-06-15 15:09:50
39
gza.kerekes2
Géza Kerekes :
ÜNNEP NAPOKON ÉS VASÁRNAP TILOS . SZOMBATON 9-12 óráig 15-18 óráig lehet géppel fűvet nyírni, és más hangos gépekkel dolgozni...Hétközben 8-20 óráig lehet fűvet nyírni, stb. Csend rendelet...
2026-06-16 11:24:13
0
attila19980223
👉ATTILA👈 :
Hétköznap 6:00-tól hétvégén 8-9 től lehet szóval
2026-06-16 07:02:04
0
petikevolt
whisky :
en a fa vágásal vagyok igy télen utal az összes szomszédom 🤣🤣
2026-06-16 03:54:30
0
lajos.borbs7
Lajos Borbás :
Ha délben nyírnánk akkor az lenne a baj 😂
2026-06-16 13:08:16
9
muliterszandra
Muliterné Domán Szandra :
Szomszédban vasárnap 12kor indul!
2026-06-16 12:56:57
0
ferencmolnar43
.##. :
7 kor már indul a Flex, a benzines fűnyíró, stb. 10 kor már elviselhetetlen a hőség a napon. Mondjuk a szomszédom meg este 10 kor kezdi el vágni 🤣🤣🤣
2026-06-16 12:29:00
1
dnieltoplnszky
dani :
hogy el ne aludjál 😘
2026-06-19 09:58:18
2
user5285181720594
admin :
en 5 40 kor szoktam
2026-06-16 20:02:51
1
gabos_zoli93
Gábos Zoli :
Én a panelba 7:30-kor már fűnyírás után főzöm a kotyogós omniát🙄😂😂😂
2026-06-18 13:40:06
0
bertramfarago
Johnny Cage :
Igazából van egy engedélyezett idő amikor lehet kerti zajos munkákat végezni, neten fent van.
2026-06-16 05:16:32
1
mimihly.kovcs
miMihály Kovács :
egyemmeg puszillak 🥰
2026-06-16 07:13:53
0
To see more videos from user @doravandornyik, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About