Felénk szigorúan 6-kor kezdik és vasárnap. 8:00-kor indul a flexelés ☝️😌
2026-06-15 17:24:17
97
hegedusjanos1987 :
én próbáltam itt az erkélyen a panelen, de nem viszi a betont :D
2026-06-17 04:26:34
97
Elektrotechnikus :
8-kor?😳Itt vasárnap reggel 7-kor...😎
2026-06-16 18:39:36
22
❤️Mazsola❤️ :
az en szomszedom pontban fel 9 kor csak a baj az hogy este
2026-06-15 12:50:02
28
Bàlint Patkó :
Örülj neki hogy kivárja a 8 órát!
2026-06-17 02:17:40
31
Magyar Paszkál :
8:00-tól lehet a rendelet szerint. Akkor kihasználjuk 😆
2026-06-16 20:37:32
38
Jhonny9 :
Falun ( felénk) 7-re le van nyírva! És imádom! 🥰
2026-06-21 05:28:04
0
Zsolt Halák :
Engem pont nem érdekel hány óra meg milyen nap, amikor jut rá idő akkor szoktam🤣
2026-06-17 06:47:07
10
Sz. E. :
A mi szomszédunk minden vasárnap, 12:00-13:00 között köztelezően tolja 😳
2026-06-15 13:03:05
13
Ilona :
Nállunk nem foglalkozuk azzal hogy a szomszéd mikor vágja a füvet. Amikor van ideje . Tanyára kell költözni. Ott csend van
2026-06-16 14:41:26
2
csak én :
amikor van rá idő !
2026-06-16 05:39:17
34
komagassi :
Nyugdíjas édesanyám kétségbeesve mondja, hogy milyen későn sikerült felkelnie ma, merthogy "elaludt", mondom hánykor keltél? FÉL NYOLCKOR! (Mondanom se kell persze ebéd után 3-ig szunyóka van 😅)
2026-06-15 15:09:50
39
Géza Kerekes :
ÜNNEP NAPOKON ÉS VASÁRNAP TILOS . SZOMBATON 9-12 óráig 15-18 óráig lehet géppel fűvet nyírni, és más hangos gépekkel dolgozni...Hétközben 8-20 óráig lehet fűvet nyírni, stb. Csend rendelet...
2026-06-16 11:24:13
0
👉ATTILA👈 :
Hétköznap 6:00-tól hétvégén 8-9 től lehet szóval
2026-06-16 07:02:04
0
whisky :
en a fa vágásal vagyok igy télen utal az összes szomszédom 🤣🤣
2026-06-16 03:54:30
0
Lajos Borbás :
Ha délben nyírnánk akkor az lenne a baj 😂
2026-06-16 13:08:16
9
Muliterné Domán Szandra :
Szomszédban vasárnap 12kor indul!
2026-06-16 12:56:57
0
.##. :
7 kor már indul a Flex, a benzines fűnyíró, stb. 10 kor már elviselhetetlen a hőség a napon. Mondjuk a szomszédom meg este 10 kor kezdi el vágni 🤣🤣🤣
2026-06-16 12:29:00
1
dani :
hogy el ne aludjál 😘
2026-06-19 09:58:18
2
admin :
en 5 40 kor szoktam
2026-06-16 20:02:51
1
Gábos Zoli :
Én a panelba 7:30-kor már fűnyírás után főzöm a kotyogós omniát🙄😂😂😂
2026-06-18 13:40:06
0
Johnny Cage :
Igazából van egy engedélyezett idő amikor lehet kerti zajos munkákat végezni, neten fent van.
2026-06-16 05:16:32
1
miMihály Kovács :
egyemmeg puszillak 🥰
2026-06-16 07:13:53
0
To see more videos from user @doravandornyik, please go to the Tikwm
homepage.