@niedaltowskifinanse: Miał wszystko. Został z niczym. 😱 Większe zarobki nie rozwiązują problemów finansowych, jeśli wraz z nimi rosną też wydatki. Największym wrogiem bogactwa często nie jest mała pensja, tylko niepozorna inflacja stylu życia. Nowy telefon. Lepsze wakacje. Większy dom. A potem mija kilkanaście lat i okazuje się, że mimo sukcesów na koncie nie ma tyle, ile powinno. Co zrobiłbyś dziś inaczej, gdybyś wiedział, czego będziesz potrzebował za 20 lat? Jeśli chcesz ułożyć swoje finanse i zacząć budować kapitał świadomie - link w bio. #motywacja #finanse #nawyki #psychologia #pieniądze
jaki sens ma życie jeżeli jedynie o czym myślisz to odkładanie pieniędzy na przyszłość której nawet nie wiesz czy dożyjesz. i poświęcenie swoich najlepszych lat życia skupiając się tylko na pracy kiedy to wtedy właśnie powinieneś robić najciekawsze rzeczy.
2026-06-15 18:34:03
293
Majster :
znaczy chłop przeżył 30 lat ma dom jeździł na wakacje i korzystał z życia.
2026-06-17 16:17:14
190
Alan | Adomin (˶˃ ᵕ ˂˶) :
nie widze problemu, gosc mial zajebiste zycie przez 30 lat
2026-06-19 07:00:24
138
XKVBEK [AL] [JP] 🪐 :
Moja mama mniej zarabia 🥀😭
2026-06-23 11:54:39
0
DareDevil :
ehh wystarczyło by nie kupować laptopa
2026-06-15 20:16:15
71
Hello :
no ta, tyle że problem leży w tym że te dzieci nic miały bo żyły w czasach gdy ich rodzice zarabiali ponad 2-krotnie niższa pensję a nawet mniej niż najniższa krajowa z 10-15 lat temu. więc dla mnie to jest całkowicie zrozumiałe to zachowanie przedstawione i usprawiedliwione
2026-06-15 16:14:45
22
Polska :
Mam odkładać całe życie na starość której mogę nie dożyć?
2026-06-16 13:44:23
16
ewoluszn :
moją opinią , nie ma nic złego żeby np nwm 5 z 20 k premi wydać na jakiś wyjazd albo wakacje może trochę tańsze niż Malediwy a pozostałe 15 zainwestować bo też trzeba żyć
2026-06-15 16:10:27
16
Oi!oleo :
nie no szczerze wolę być spłukany pod koniec miesiąca ale wiem że trochę świata zwiedziłem hobby i inne swoje zajawki realizuje i na nie wydaje pieniądze wolę tankować auto co tydzień do pełna i jeździć gdzie mi się podoba po prostu człowiek jest szczęśliwszy jak coś zrobił coś zobaczył i wolę to niż po kilku miesiącach odkładania i nie robienia niczego powiedzieć sobie wow mam 20 tysięcy i zastanawiać się co z tym zrobić
2026-06-15 21:40:24
6
FRANEK BARANEK :
Pierw 5k potem 20k a na końcu 15k bez sensu
2026-06-16 10:49:45
1
Klamek707 :
30 lat w tych samych ciuchach?
2026-06-16 20:39:06
1
mazziek⚽️⚽️ :
brawo znalazłeś Galaxy banana umieściłem go na 2 polskich tiktokach
2026-06-16 13:07:55
16
Szmajgol :
Cicho mój serial leci
2026-06-15 22:13:06
7
pączek za 9 groszy :
fajna koszulka tego syna
2026-06-16 12:55:18
9
Enio Morikone :
dobrze jest jest NFZ
2026-06-15 20:08:06
5
ᛉ :
Zamiast „lokowac” lepiej jest w cos zainwestowac, chociazby zloto ktore rzadko o ile w ogole traci na wartosci
2026-06-19 11:32:33
0
倉鼠愛潑斯坦 :
zarabiał 20 i potem 15?
2026-06-15 20:34:40
2
Luki53🍀 :
ej ale chyba kredyty w sumie nie mogą być większe niż 50% twojej wypłaty. Dobrze kojarzę?
2026-06-15 15:55:22
2
David Angowski :
mógł zainwestować w tag markets Sonic broker albo w Stark tecnologia tokenizacja firm fizycznych 🥰
2026-06-16 21:57:46
1
To see more videos from user @niedaltowskifinanse, please go to the Tikwm
homepage.