zajebisty kontent...kto kuma ten zrozumie...pozdrow Johana💪💪💪😎😎😎
2026-06-15 17:36:06
46
w69 :
idz szefowi powiedz ze ty masz 4 wózki a nowy ma pół wózka
2026-06-16 14:51:26
24
adamszopa1 :
bez Ciebie tą firma nieistnieje.
2026-06-15 18:56:19
39
piotrlipowiecki8 :
"Beze mnie ta firma upadnie, Johan potwierdzi". 🤣
2026-06-24 14:14:50
10
Mike Highlander :
Szkoda tylko czasu z tik toki nic nie zarobisz a tam rowniez
2026-06-15 16:22:02
13
Krzychu1989 :
jak mi kierownik powiedział że jestem filarem w mojej firmie,to zostałem 4h dłużej za darmo,z własnej inicjatywy oczywiście. Aż przykro było wracać do domu ale powiedzieli że muszę iść odpocząć 🤷
2026-06-15 21:35:54
9
Aneta Kierun :
przykro cie słuchać masakra
2026-06-21 11:38:04
22
Agnieszka Kiti :
przegrał życie
2026-06-15 17:30:26
51
janmarMarek Janoszczyk :
ciekaw czy masz stawkę za czterech
2026-06-16 12:52:30
6
Oskao :
hej, opowiesz o romantycznej relacji z johanem?
2026-06-25 19:08:45
2
🪽Archanioł Michał 🪽 :
on to mówi poważnie?
2026-06-16 16:27:43
2
🇵🇱MALAKA🇬🇷 :
A czemu dwóch na raz nie zrywasz?
2026-06-17 07:13:46
14
RafaOlszewski1984 :
Ty w tym Johanie to zakochany jestes na maxa...Tylko Johan i Johan.🤩🤩🤩🤩
2026-06-16 15:46:39
1
Tygrys :
odpisz co masz po tylu latach
2026-06-16 13:32:32
0
🐻😎🇵🇱 Łuki🇵🇱😎🐻 :
ta jasne The Bill 🤣
2026-06-23 20:31:17
4
🔱 Małgorzata 🔱 :
Ty się słyszysz ???
2026-06-21 10:12:50
0
Łukasz Madeja351 :
cymbal
2026-06-19 20:30:23
7
Tomasz Zambrzycki :
przeceniasz się
2026-06-17 13:19:58
4
mareksiewierski78 :
A co na to Johan?
2026-06-23 20:51:04
1
Ewa Szpila :
Ty tak na poważnie
2026-06-21 07:40:17
1
Andrzej Dudek332 :
to juz teraz bez wazeliny
2026-06-21 14:23:54
1
hola :
to jak ty
2026-06-20 07:36:56
1
Dawid :
oh
2026-06-22 19:36:43
0
Dominik Zieva :
A norma to ile
2026-06-18 16:19:52
0
To see more videos from user @spinkiholland, please go to the Tikwm
homepage.