De asta eu platesc doar cu cardul. Sa faca spume cei care nu inghit asta. Cand o sa imi ofere bon fiscal, o sa mai platesc cu cash, dar pana atunci sa fie cuminti 😉
2026-06-18 15:25:29
0
Shanel :
😂
2026-06-16 22:54:37
0
Răreșică :
😂😂😂😂
2026-06-15 16:26:44
0
To see more videos from user @aromaei, please go to the Tikwm
homepage.