Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@bep_co_hai_van91: Chao pha sẵn thích hợp cho mọi bữa ăn chay và ăn mặn.Sẵn sale giữa tháng các bà nhanh tay rinh voucher nhé! #bepcohaivan #xuhuong #fyb #ancungtiktok #chaomoncotdua
Bếp Cô Hai Vân
Open In TikTok:
Region: VN
Monday 15 June 2026 16:49:25 GMT
1189
7
0
0
Music
Download
No Watermark .mp4 (
11.52MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
7.52MB
)
Watermark .mp4 (
11.99MB
)
Music .mp3
Comments
There are no more comments for this video.
To see more videos from user @bep_co_hai_van91, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Bánh trung thu mochi hồi ức 1997 đây nha mấy ní, kể mà có cái hộp xịn xịn nữa là ngon rùi #banhtrungthu #mooncake #Ancungtiktok #soholaan #foodreview #tiktokfood #muataitiktok #banhmochi #xuhuong
delivery week #doma #arquitectura #fyp
不要听别人说什么,幸福是你自己的”我喜欢的东西美不美,我为什么要问别人呢 " Đừng nghe người khác nói gì, hạnh phúc là do mình chọn " Những thứ mình thích sao phải hỏi người khác có đẹp hay không.🖤#xuhuongtiktok
Respuesta a @ka_ty177 #estado #indirectas que tener 17 note impida andar con uno 21
ЛІТНІЙ Торт з ПОЛУНИЦЕЮ ❤️🔥 рецепт в описі ⬇️ ЯКЩО Сподобався РЕЦЕПТ, ПОСТАВТЕ 🙏 БУДЬ ЯКУ РЕАКЦІЮ Бісквіт: 📌яйця 3 шт 📌ванільний цукор 1 ч.л. 📌цукор 90г 📌борошно 70г 📌крохмаль 20г 📌розпушувач 1/2 ч.л. Просочення: 📌молоко 50 мл Сирний шар: 📌крем сир 400г 📌вершки 33% 250 мл 📌желатин 20г 📌вода 100мл 📌цукрова пудра 130г верхній шар: 📌полуниця дрібна 300-400г 📌желе полуничне 2 пачки 📌вода 350 мл 1️⃣Бісквіт: Яйця збиваємо з цукром та ванільним цукром. Просіюємо муку з розпушувачем та крохмалем у тісто у кілька прийомів, перемішуємо лопаткою. Перекладаємо тісто у роз’ємну форму. Випікаємо у розігрітій до 170 градусів духовці 30 хвилин. (Готовність перевіряємо зубочисткою). Залишаємо повністю охолонути у формі, потім виймаємо. Остиглий бісквіт укладаємо на блюдо, ставимо кільце та ацетатну плівку. Просочуємо бісквіт молоком. 2️⃣Робимо мус: Желатин заливаємо водою. Набряклий желатин прогріваємо і перемішуємо до повного розчинення, остуджуємо. Холодні крем сир, вершки та цукрову пудру збиваємо до загусання. Вливаємо желатин та збиваємо ще хвилину. Викладаємо вершковий шар на бісквіт. Відправляємо у холодильник на 1 годину. 3️⃣Желе розводимо окропом, розчиняємо, помішуючи, охолоджуємо. Полуницю миємо, обсушуємо, розрізаємо на половинки, викладаємо на поверхню торта. Заливаємо шар желе по столовій ложці, не поспішаючи. Даємо постояти у холодильнику 3-4 години, можна ніч. Виймаємо із форми, я ще прикрасила фісташками, але можна нічим не прикрашати, тортик і так гарний та ефектний. Виходить літнім, не занадто солодким і дуже смачним! ☝️Не забудь підписатися та поставити ❤️ щоб бачити мої рецепти і далі! 😉 #торт #рецепти #полуниця #рецептидаріко #торти
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy