@bep_co_hai_van91: Chao pha sẵn thích hợp cho mọi bữa ăn chay và ăn mặn.Sẵn sale giữa tháng các bà nhanh tay rinh voucher nhé! #bepcohaivan #xuhuong #fyb #ancungtiktok #chaomoncotdua

Bếp Cô Hai Vân
Bếp Cô Hai Vân
Open In TikTok:
Region: VN
Monday 15 June 2026 16:49:25 GMT
1189
7
0
0

Music

Download

Comments

There are no more comments for this video.
To see more videos from user @bep_co_hai_van91, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

ЛІТНІЙ Торт з ПОЛУНИЦЕЮ ❤️‍🔥 рецепт в описі ⬇️ ЯКЩО Сподобався РЕЦЕПТ, ПОСТАВТЕ 🙏 БУДЬ ЯКУ РЕАКЦІЮ Бісквіт: 📌яйця 3 шт 📌ванільний цукор 1 ч.л. 📌цукор 90г 📌борошно 70г 📌крохмаль 20г 📌розпушувач 1/2 ч.л. Просочення: 📌молоко 50 мл Сирний шар: 📌крем сир 400г 📌вершки 33% 250 мл 📌желатин 20г 📌вода 100мл 📌цукрова пудра 130г верхній шар: 📌полуниця дрібна 300-400г 📌желе полуничне 2 пачки 📌вода 350 мл 1️⃣Бісквіт: Яйця збиваємо з цукром та ванільним цукром. Просіюємо муку з розпушувачем та крохмалем у тісто у кілька прийомів, перемішуємо лопаткою. Перекладаємо тісто у роз’ємну форму. Випікаємо у розігрітій до 170 градусів духовці 30 хвилин. (Готовність перевіряємо зубочисткою). Залишаємо повністю охолонути у формі, потім виймаємо. Остиглий бісквіт укладаємо на блюдо, ставимо кільце та ацетатну плівку. Просочуємо бісквіт молоком. 2️⃣Робимо мус: Желатин заливаємо водою. Набряклий желатин прогріваємо і перемішуємо до повного розчинення, остуджуємо. Холодні крем сир, вершки та цукрову пудру збиваємо до загусання. Вливаємо желатин та збиваємо ще хвилину. Викладаємо вершковий шар на бісквіт. Відправляємо у холодильник на 1 годину. 3️⃣Желе розводимо окропом, розчиняємо, помішуючи, охолоджуємо. Полуницю миємо, обсушуємо, розрізаємо на половинки, викладаємо на поверхню торта. Заливаємо шар желе по столовій ложці, не поспішаючи. Даємо постояти у холодильнику 3-4 години, можна ніч. Виймаємо із форми, я ще прикрасила фісташками, але можна нічим не прикрашати, тортик і так гарний та ефектний. Виходить літнім, не занадто солодким і дуже смачним! ☝️Не забудь підписатися та поставити ❤️ щоб бачити мої рецепти і далі!  😉 #торт #рецепти #полуниця #рецептидаріко #торти
ЛІТНІЙ Торт з ПОЛУНИЦЕЮ ❤️‍🔥 рецепт в описі ⬇️ ЯКЩО Сподобався РЕЦЕПТ, ПОСТАВТЕ 🙏 БУДЬ ЯКУ РЕАКЦІЮ Бісквіт: 📌яйця 3 шт 📌ванільний цукор 1 ч.л. 📌цукор 90г 📌борошно 70г 📌крохмаль 20г 📌розпушувач 1/2 ч.л. Просочення: 📌молоко 50 мл Сирний шар: 📌крем сир 400г 📌вершки 33% 250 мл 📌желатин 20г 📌вода 100мл 📌цукрова пудра 130г верхній шар: 📌полуниця дрібна 300-400г 📌желе полуничне 2 пачки 📌вода 350 мл 1️⃣Бісквіт: Яйця збиваємо з цукром та ванільним цукром. Просіюємо муку з розпушувачем та крохмалем у тісто у кілька прийомів, перемішуємо лопаткою. Перекладаємо тісто у роз’ємну форму. Випікаємо у розігрітій до 170 градусів духовці 30 хвилин. (Готовність перевіряємо зубочисткою). Залишаємо повністю охолонути у формі, потім виймаємо. Остиглий бісквіт укладаємо на блюдо, ставимо кільце та ацетатну плівку. Просочуємо бісквіт молоком. 2️⃣Робимо мус: Желатин заливаємо водою. Набряклий желатин прогріваємо і перемішуємо до повного розчинення, остуджуємо. Холодні крем сир, вершки та цукрову пудру збиваємо до загусання. Вливаємо желатин та збиваємо ще хвилину. Викладаємо вершковий шар на бісквіт. Відправляємо у холодильник на 1 годину. 3️⃣Желе розводимо окропом, розчиняємо, помішуючи, охолоджуємо. Полуницю миємо, обсушуємо, розрізаємо на половинки, викладаємо на поверхню торта. Заливаємо шар желе по столовій ложці, не поспішаючи. Даємо постояти у холодильнику 3-4 години, можна ніч. Виймаємо із форми, я ще прикрасила фісташками, але можна нічим не прикрашати, тортик і так гарний та ефектний. Виходить літнім, не занадто солодким і дуже смачним! ☝️Не забудь підписатися та поставити ❤️ щоб бачити мої рецепти і далі! 😉 #торт #рецепти #полуниця #рецептидаріко #торти

About