От скажіть, я майже 5 років..,я підпишу контракт...🤣🤣🤣
2026-06-15 21:20:45
83
Olga :
мой сын подписал контракт на три года. до сих пор не демобилизован. в контракте есть пункт ...продляется автоматически до конца особого или военного положения...
2026-06-16 05:40:00
80
Живий мущіна :
І в штурмову бригаду на мясо
2026-06-15 20:28:49
68
Коля :
а якщо я не хочу підписувати , то це довічне?
2026-06-16 04:57:34
23
ни кто :
нахер этот контракт я итак уже 5 год служу 😡😡😡😡😡😡
2026-06-15 19:22:04
22
kapa6ok :
И переносят потом в оперативний резерв и через 6 месяцев обратно призывают
2026-06-16 06:46:29
21
АК-47 :
Пішли вони всі вслід за кораблем!! Нехай те сміття воює як штабне які все життя просиділи і далі сидіть а прості повинні їм дупи захищати і так само біосміття мінти.
2026-06-16 11:02:14
17
Юрій :
брехня, воно тільки на бумазі а по факту до закінчення дії військового стану
2026-06-15 18:56:55
16
. ТЕМНЫЙ.ЗСУ. :
ты будешь подписывать контракт
2026-06-15 20:01:59
16
Ross.GOLD :
...кріпаки ще не усвідомили, як та хто їх натягнув на шишку, і хоч би один прочитав конституцію, але для всіх вона на паузі як і їх мізки, сТ@∆😆 ! і мислять як стадо
2026-06-16 11:10:02
13
DMX :
не хочеш сам щось таке підписати ??
2026-06-15 18:52:34
11
kotbtal7kax 4 5 0 :
це не можливість, це приниження людей, які добровільно стали на захист коли було потрібно, і тепер мають підписати якийсь контракт, щоб мати право звільнитись?? на скільки?? на рік?? пів року??
2026-06-15 19:40:13
11
Таня :
звільнятись? чи просто відпочити 6 місяців?
2026-06-16 10:46:57
9
Птаха :
СЗЧ ніхто не відміняв.
2026-06-16 14:35:31
8
Andrey :
З якого дива,я взагалі маю його підписувати?
Я не найманець!
2026-06-16 15:13:53
8
ESPI :
дасвідос
2026-06-16 06:40:07
8
Andrew Ⓜ︎ⓊⒻⒻⒾⓃ シ :
Мені такий контракт не потрібен.51 місяць,я свій обовʼязок перед країною виконав. За цей час можно було підготувати повноценну навчану заміну ,мені взагалі не військовому.
2026-06-15 22:25:40
7
Віталій :
Чому ніхто не говорить що розрахунок при замовлені зовсім різний. Да і нах той контракт після 4,5 років
2026-06-15 20:33:34
6
nazarevich :
Не звільнятись а відстрочка
2026-06-15 21:09:07
5
user1819424628717 :
так не звільнятися , а отримати відстрочку після закінчення контракту , а потім знов призиватися і служити далі !!
2026-06-16 06:48:17
5
Igor Bilanenko :
Так від 6 місяців чи від 10 місяців? Де правда в описі чи у ваших словах?
2026-06-16 01:49:55
4
turist10 :
Контракт може продовжуватися без згоди військового
2026-06-16 17:12:36
4
Олександр :
не звільнятись а йти у відпустку за власний рахунок . Не обманюйте людей.
2026-06-16 05:00:59
4
Льоля :
а ті хто вже служить 25 і більше років коли нас звільнять,дадуть уйти на пенсію
2026-06-16 04:15:26
3
ROBINSON :
так підписуй і подивешся нова постанова , ті що підписували в 2022 де?
2026-06-16 13:53:57
3
To see more videos from user @militarylawyer1, please go to the Tikwm
homepage.