серіал супер,🤗мого дитинства ностальгія🥹 після школи в 16:00 дивився,йшов по ICTV потім по ТЕТ, але по НОВОМУ чомусь не пам'ятаю.
2026-06-19 05:47:02
14
ResinArt :
класний серіал, пам'ятаю ще на початку 2000х він йшов по ICTV, а ще раніше по УТ-1
2026-06-18 16:34:48
20
The Dock :
Це УТ - 1 ✨ спочатку
2026-06-18 12:01:09
4
Руда :
Як я обожнюю цю озвучку, вона найкраща
2026-06-19 09:49:43
3
Olga :
Я летіла зі школи щоб послухати ці історії 🙏🙏🫶🏻🫶🏻🫶🏻☺️☺️☺️☺️
2026-06-20 18:27:41
12
Спостерігач :
Добрий серіал. Рекомендую 😏
2026-06-16 02:05:05
2
Vadym Loza :
класний антураж з телевізором! до речі, згадав дитинство і реклами про те, що GOLDSTAR змінює назву на LG 😁
2026-06-16 00:51:31
4
Альона Мандзюк🦂 💙💛 :
дуже любила🥰
2026-06-18 08:47:57
3
❤️Віка💙💛🇺🇦💙💛Черепіна❤️ :
я пам'ятаю що його показували ще на ут1
2026-06-17 06:22:14
2
Anton Skorko :
смотрел по тет в 16:00
2026-06-18 18:30:30
3
chiffy :
Дивився ще по ут-1 🫣
2026-06-20 13:38:38
3
Екатерина⭐️ :
Разве его по новому показывал 🤨
2026-06-16 19:11:32
2
🌿Рослинна справа|опори|ґрунти :
я дивився цей серіал, коли нового каналу ще не існувало 😂
2026-06-20 20:09:33
1
panties.ua :
ностальгія в око потрапила 🥹
хороші були часи, спина не боліла і найбільша проблема була встигнути на мультики чи серіали бо як пропустив серію то все ПРОПУСТИВ серію 😅
2026-06-17 10:29:46
5
YAKYMUK Art Studio :
оооо, боже, аж мурашки пішли,..,.
2026-06-19 21:32:05
3
Стефаний Стефанко :
Имба детства
2026-06-18 15:29:04
1
Sandra🦩 :
2026-06-17 07:28:36
1
Ангел-прєдохранітєль :
Обожнював цей серіал! 🥰
2026-06-18 18:18:58
1
Чичері чичері :
Памʼятаю в нульових йшло на тет🥰
2026-06-18 00:12:56
1
Анастасія :
Я дивились таке
2026-06-18 14:58:49
1
Светлана Кириченк205 :
Это на тет было
2026-06-20 19:25:44
1
F.D.I :
ооооо бль...
2026-06-20 19:12:53
1
absolute.tony :
Смотрел новые сезоны, не тот вайб, не та озвучка(( 🥺
2026-06-21 20:46:01
1
To see more videos from user @old_tv_ua, please go to the Tikwm
homepage.