zawolasz na podsumowanie? (wiernie sledze od part 1)
2026-06-15 20:28:36
8
ᴊᴜʟɪᴀ 🧸🫧 :
też byłam na podobnej wycieczce (ryga, tallin, helsinki, sztokholm i wilno) i tallin wygrał zdecydowanie! mega urzekające miasto + jeśli planujesz wrócić to koniecznie wpadnij do pubu kompressor na najlepsze naleśniki!
2026-06-15 22:50:28
4
Whitely :
Ale super, że wszystko wyszło 🥰❤️
2026-06-15 19:30:06
1
ig: mateusztojaa :
wooow nicee👏
2026-06-15 21:36:09
0
emily :
Byłam tydzień temu tak samo w Rydze, w Tallinnie i Helsinkach❤️❤️❤️. Nie byłam jedynie w Wilnie, tylko w Sztokholmie (zakochałam się w tym mieście POLECAM!), ale dzięki Tobie wiem, że warto jeszcze odwiedzić Wilno!!! 🤩💜✨
2026-06-16 10:02:46
2
Roksana Tryka :
Wow, ale Wam się super udało ❤️
2026-06-15 20:26:10
1
User12373627299 :
A jak droga na lotnisko w Tallinie ?
2026-06-16 04:23:47
2
._.fk._. :
Czekam na podsumowanie
2026-06-17 21:59:21
0
alicja osmolak :
🥰🥰
2026-06-15 20:55:40
0
Monika Monia :
😍
2026-06-15 19:44:38
0
To see more videos from user @werojuszczak, please go to the Tikwm
homepage.