Я через 15 бо в 4 роки бо до 4 років жили де була плитка так що напевно трохи сильніше вдарив плитку на одесу за цього раніше дало про себе знати удар 😂
2026-06-23 13:51:43
0
Бобер :
Нас таких легіон😂😅
2026-06-23 09:23:34
0
Максим :
😂😂😂
2026-06-23 10:58:00
0
🇺🇦🎀ЛАР🌹СА🎀🇺🇦 :
😁😁😁
2026-06-16 05:48:36
0
To see more videos from user @_sfg_0001, please go to the Tikwm
homepage.