я думала що тільки в мене так, виявляється то заводські настройки
2026-06-16 17:00:57
34
Julia Karpova :
моя свариться, бо їй наприкінці чудового дня, завжди щось не хватає. не дотягуємо😂
2026-06-17 06:40:18
19
yulia_manzhula :
12 років, нічого не міняється, вираз обличчя той самий 😂😂😁
2026-06-16 15:42:13
15
Даша Петрук :
Мене це скоро чекає. Їдемо через тиждень на невеликий "відпочинок". Думаю, я відпочину дуже добре.
2026-06-16 16:46:37
6
☆♡happiness is me♡☆ :
😂 це точно
2026-06-17 05:59:19
1
Oksana Koshelnik :
100%😁
2026-06-17 08:30:08
2
YarkaPtach :
життєво
2026-06-18 09:45:08
1
Алёна Букрей :
Дякую, заспокоїли трохи. Я коли своїм донькам сказала, що їдемо в Карпати. Першим питанням ввд них було: «Де ми там будемо купатися». Вони всю подорож у майже два тижні були з таким виразом обличчя. І тільки були раді, коли поверталися у Дніпро
2026-06-17 05:36:42
2
Тетяна Діденко :
нє. ще ниють ,бо втомилися😂
2026-06-17 07:17:36
1
Лідія :
тому,нехай вдома грають😂
2026-06-17 11:53:46
2
Євгенія :
так а може вони втомилися. не модна ж постійно посміхатися.
2026-06-17 06:11:11
2
Lesia :
Тлумачте дітям. Я щаслива, що син вчора, повернувшись з шкільної прогулянки, на гроші, що залишились купив мені букет. 🥰 Ато раніше приходив і клянчив ще додати коштів, бо він щось собі там не докупив. Вчора теж щось не докупив, але був дуже щасливий, що зробив мені приємний сюрприз
2026-06-17 10:57:27
1
Katy’s Ivasko💜💜💜 :
Як життєво🙈😅😂
2026-06-16 17:09:42
3
ྀི :
В мене така сестра
2026-06-17 08:24:53
0
Інна :
Хм, чоловік з таким же їде😂
2026-06-18 15:16:01
0
Любов🦋⃟ Яупова :
ооооо....це в точку!!!
2026-06-17 13:01:56
0
G.alenka.G :
Вони і на відпочинок з таки обличчям їдуть))
2026-06-16 13:59:42
9
Natali_Boz :
це ще повезе якщо не з істерикою😅😂
2026-06-16 12:45:49
1
Вікторіяукраїнка :
а мої в обидві сторони так їдуть, ще й приговарюють
2026-06-16 15:33:40
4
Di🤪n❤️ :
єб.... от чого так , це правда
2026-06-17 04:35:29
1
Нокашка :
Чого мене позориш? Я їхала з довольним обличчям!!!!!
2026-06-20 15:16:43
0
SKy :
мої ще на відпуску можуть носом крутити!!!😂😂😂
2026-06-17 11:12:02
0
user677457715811 :
Ми саме оформили закордонний паспорт,то син хотів фоткатись в своїй улюбленій футболці домашній,а я сказала, що потрібно одягнути іншу,то сказав,щоб я сама йшла в паспортний стіл.Спочатку просила спокійно,а потім крикнула,то дойшло,що потрібно переодягнутись😉
2026-06-17 11:00:38
1
Viktoria Fritsak :
💯💯💯
2026-06-18 19:58:06
1
Nadin💫 :
😁😂😂😂❤️
2026-06-16 19:04:54
1
To see more videos from user @s.katyusha22, please go to the Tikwm
homepage.