Кожна людина має свою історію.І кожен має рацію по своєму 😏У когось хороше, у когось погане, у когось посередині 😐 але є одне Але 😏Коли людина дорослішає, вона шлях вибирає сама 🤗Все прощає і залишає це😊 і починає жити)якщо ви тримаєте хоч трохи образу на минуле, немає майбутнього😏 вона все життя душитиме вас
2026-06-21 23:23:44
1
Liubov_nails_art :
я тебе так розумію 😳 Рано стати дорослою і самостійно відповідати за своє життя
2026-06-18 18:35:49
2
Невідомий абонент 🖤 :
🥺🥺🥺
2026-06-16 15:19:44
0
_yulia___17 :
😁😁😁
2026-06-21 20:08:55
1
Lyubov Kharchenko Kis :
😢😢😢
2026-06-22 10:20:01
1
Natalya🇺🇦 :
🫂🫂🫂 🫂🫂
2026-06-21 14:31:44
1
Сестра ГЕРОЯ 💔🙏 :
🤝🤝💯
2026-06-22 20:22:17
1
Vitalij Pervanuk :
❤️❤️❤️
2026-06-21 06:06:47
1
Vitalij Pervanuk :
🥰🥰🥰
2026-06-21 06:06:41
0
Ирина :
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-22 20:55:49
1
Вірність дружба і повага :
все буде добре знаю що тяжко але треба триматися
2026-06-22 20:47:36
1
To see more videos from user @miksikuu2_us, please go to the Tikwm
homepage.