Я теж там сиділа 10 годин місяць тому,нічого не змінилось,😳
2026-06-18 20:02:18
2
5566467 :
Со времен СССР ничего не изменилось, даже ухудшилось.
2026-06-17 12:17:36
10
Korolivna :
Так,це наш вчорашній день на Шегині
2026-06-17 18:31:48
0
Mihail :
у двадцать четвёртом году мы стояли там 19 часов
2026-06-16 18:19:40
7
Валентина :
вже десятки років поїздок,і Шегині- завжди по 10-12год.
2026-06-18 18:23:17
7
moonyx :
мы там были с бабушкой
2026-06-17 17:11:13
0
Navr :
Сидіть дома і буде менше проблрм
2026-06-17 11:00:28
12
Мар'яна :
це не кордон, а лише заправка Окко де є відстій автобусів по черзі. а якщо не подобається там чекати то їздить маршрутка яка підвезе до самого кордону і пішки на Піший перехід - швидше і дешевше
2026-06-17 19:38:29
7
OlhaMihalka :
Це на в'їзд до України?
2026-06-18 12:15:11
0
lana :
16.06 заїхали в 20:30 виїхала в 4 ранку , всі речі перевіряють вручну, виписують штрафи , в кого є 2 пачки сигарет трьетя відкрита виписують!
2026-06-17 07:41:32
1
юрий :
а почему тех безопасности курят.
2026-06-17 07:48:18
0
cest cest reink :
Не влаштовує , сидіть дома
2026-06-18 18:01:25
1
Olga :
незай автобуси їдуть погодинно,тобто на певну годину
2026-06-18 08:16:52
1
Natalia :
Шегині сама погана таможня
2026-06-20 07:07:49
0
міла :
Вже три роки користуюсь цим кордоном😂😂😂😂🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️нічого нового
2026-06-20 12:04:15
0
я Оксана ✌️ :
хорошо хоть скамейки поставили,а то я прошлой осенью ехала,то тоже стояли на этой заправке 10часов,а потом ещё перед границей часа 4
2026-06-21 15:40:24
0
RoseGarten🌹 :
Нічого там не твориться
2026-06-21 22:48:33
0
Galya :
Так попереджали, що з 15 червня пас для автобусів закривають на ремонт до листопада 2027, навіщо їхати в Шегіні, є інші пропускні пункти 😏
2026-06-19 15:13:56
0
@Elena140878 :
А других пунков переезда нет?
2026-06-19 07:14:46
0
István :
каждый делает что хочет...
2026-06-19 09:52:09
0
user81703152918307 :
16 Червня за 5 годин пройшов кордон
2026-06-19 10:56:11
0
baron99886655 :
причем тут таможня... это граница!!!
2026-06-17 05:58:31
0
To see more videos from user @plnplnpln0, please go to the Tikwm
homepage.