Sunt convinsă că toți au avut momente când nu s-au spălat zilnic dar pe TikTok toți sunt ideali:))
2026-06-19 11:04:55
115
Aleco :
Doamne cat de drăguță ai fost … mi-a urcat tensiunea doar uitându-mă 🤦🏻♀️😂.. te speli când este nevoie să te speli.Sunt zile , vara , când tre’ să ma spăl de 2-3 ori în funcție de ce fac. Sunt situații cand stau 2 zile doar în casă , fără să fac nimic, fac și eu un duș a doua zi, seara 😂… sau a treia zi dimineata 👀. Mai ales daca sunt singură acasă 😂( din păcate se întâmplă foarte rar să nu am nimic de făcut )… corpul fiecărei persoane este diferit si cred ca in 2026 ar fi cazul sa ne oprim din judecarea grădinii vecinului și sa ne vedem de grădina noastră. ☺️
2026-06-16 20:17:20
119
Anca :
Nu știu de voi da eu când eram mică mă spălam sâmbătă la covată 😂
2026-06-17 15:41:26
92
caty :
Bine ca le-a dat Dumnezeu luxul de a avea apa calda si dus. Cand eram copii ne spalam doar sambata si era ok, am supravietuit si eram mult mai sanatosi. Ne spalam doar picioarele cand veneam seara de la joaca.
2026-06-17 13:56:08
96
Roxi Călina :
Am un copil de 9 luni. Mă spăl când îmi aduc aminte 😂😂😂😂
2026-06-17 21:23:12
36
asdfgjk :
Are dreptate fata
2026-06-16 09:33:59
54
emanuelaleonte1987 :
eu nu cunosc pe nimeni care se spala cu strictete zilnic😅 si toata lumea e curata si nici nu miros
2026-06-16 11:37:02
36
Andreea Alexandrescu :
bravo!! vocabular ,atitudine, cunoștințe pe subiect! u drop this 👑 👏
2026-06-17 06:03:01
101
ᴀɴᴀɪᴅ :
: 👏👏👏👏hats off ! Ps: eu ma spal la 2 zile😂😂😂Locuiesc in munti, in Austria, deci nu am 30 de grade decat foarte rar. Cat timp zonele intime sunt spalate zilnic, nu mirosi😊
2026-06-16 12:22:52
62
Andreea Lupea :
Nu există să mă pun în pat fără să fac duș..
2026-06-17 20:30:40
61
mara noemi :
Vorbești la o cadența perfectă I love it
2026-06-18 08:24:48
36
irina_dz :
someone had to say it! 👏🏻 you go girl😙
2026-06-16 22:13:35
35
fără nume :
eu ma spăl pe Par de 2x pe săptămână, deseori chiar 1 data. Pe corp nu ma spal zilnic si deseori la 3 zile. Sunt mama in crestere copil, asa ca seara mi-e destul sa ma spăl pe picioare ca sa nu adorm " jegoasa" chiar daca stau numai in casa in majoritatea timpului.😂😁
2026-06-16 14:11:44
11
Nikol :
90% dintre oameni folosesc doar hârtia igienica si asta ma îngrozește. faci duș asa cum esti obișnuit corpul tău.
2026-06-16 14:11:17
5
Paula💕 :
2026-06-16 21:00:54
10
AyiLò :
Follow la prima vedere 🥰
2026-06-16 20:02:47
6
M.C :
Eu sunt curioasă de altceva. 😁 Nu era vorba că părăsești Germania? Chiar m-am regăsit în videoul cu plecarea din Germania.
2026-06-16 19:38:06
2
PizdoCalm :
eu da mă spăl odată la 2 3 zile. ce treabă are.
2026-06-17 17:01:50
3
PizdoCalm :
ceea ce nu am inteles foarte bine e cand zici, nu zilnic ci odată sau la două zile. dacă e zilnic e odată pe zi sau nu am inteles bine ce vrei să exprimi.
2026-06-17 17:05:29
1
Adeline KS :
iau ashwaganda si nu simt beneficii off 🤔
2026-06-17 20:37:48
0
🆁🅰🅳🆄 🅿🅰🆄🅻 :
nota 10 la video
2026-06-17 14:16:52
4
To see more videos from user @rebecarat, please go to the Tikwm
homepage.