Через вашу Тік ток сторінку,зрозумів що мав чудове дитинство
2026-06-21 21:36:50
1
Марина Денисенко :
Пересматриваю каждый год
2026-06-20 11:52:24
1
Olichka🌞 :
дуже любила цей серіал.😁
2026-06-19 06:07:59
3
Стефаний Стефанко :
А не на 1+1 показывали?
2026-06-18 15:35:00
3
YAKYMUK Art Studio :
я вже старий дід.😅
2026-06-19 22:07:12
1
Зоя🖤 :
Не пам'ятаю "Ксену" по Новому каналу, я з тих динозаврів хто дивився по 1+1. Ще й по чорно-білому телевізору. Й Синдбада також. Мама казала о котрій ввімкнути телевізор
2026-06-17 06:16:18
7
Liubov_os :
Всі ми хотіли бути Каннами в дитинстві ! Любимий серіал 👍🏻👍🏻👍🏻 Я навіть притворбвалась нею і стрибала мала , а мама сварилась , щоб я не падала бо і так всі побита ходила від активності свої 🤣👍🏻
2026-06-18 20:54:31
2
lawsimplified70 :
2026-06-22 11:47:28
1
To see more videos from user @old_tv_ua, please go to the Tikwm
homepage.