@hramova82: •Виплати по євідновленню по областям •Дивіться число, умножайте на загальну площу вашої нерухомості, І отримаєте ту суму яка повинна бути на сертифікаті •Діліться, зберігайте, ставте лайки •Рієлтор Храмова Тетяна •Телефон в шапці профілю #риелторднепр #храмоватетянарієлтор #сертифікат #рек #fypp
В основном будут считать деньги продавцы , кто хочет продать . Только не учли , что дома в хорошем состоянии были , с ремонтами , асфальтом , мебелью и со всеми постройками.
2026-06-16 16:50:28
36
Пихтін Ірина :
А яка різниця, в якій області зруйноване майно....Чому такі різні суми??? В Херсонській області шо ? дешевше жити,чі ціни не такі????
2026-06-17 07:37:52
41
Валентина Лященко :
Гроші на 3 вікна?
2026-06-16 15:31:12
14
Туник Ксения :
в донецькій стільки не дають. 1100000 за 44кв дали.
2026-06-16 16:00:21
5
Светлана Ковтун :
А Миколаївська область?
2026-06-17 08:04:16
0
hdhdb :
Не морочте людям головы,ничего не платят,все останавливают.
2026-06-17 14:38:30
11
Инна Лимаренко387 :
а чому нам платили рік назад 22000
2026-06-18 13:30:06
0
Андрій Сєров :
А є можливість отримати компенсацію за житло яке на окупованій території?
2026-06-19 10:09:04
0
Люда Сова :
а чому така різниця не всі люди одинакові?
2026-06-16 15:47:17
14
Мрія :
Пісню на всю морду,в акті обстеження пишуть кап.ремонт,або реконструкція і автоматично виплати нема
2026-06-19 03:24:44
0
Maya 777 :
Будь ласка дайте відповідь, скільки разів можна замовляти гроші в банку якщо перший раз не встигнеш оформити угоду? дякую
2026-06-19 05:38:43
0
Зоя Гречаная :
т.е . за мою квартиру с ремонтом 50 м. кв. заплатят 28 000 евро? ну ни х...я себе! и что я на них куплю?
2026-06-17 15:48:52
6
user8080554487250 :
А що ці області находяться в різних країнах
2026-06-17 17:47:20
7
user6507528306399 :
А Миколаїв где осталось?
2026-06-16 16:53:30
5
SERHII :
после покупки дома за этот сертификат дом можно продать?
2026-06-17 14:32:09
0
Надежда :
Добрый вечер подскажите пожалуйста мне сказали что если моё жильё не приватизировано то я не получу сертификат, я жила в частном секторе Донецкая область, заранее благодарю
2026-06-16 18:53:09
0
Анатолий Хайло :
С такими темпами выдачи сертификатов и на растущий курс доллара,если на крыльцо в подъед хватит,то будет шикарно.
2026-06-16 18:05:38
7
my80za :
Доброго дня. Виплачується якщо повністю зруйновано чи частково рахується також?
2026-06-17 08:42:32
3
dybnf7bvj5y6 :
якщо кошти нараховані, але немає виплат. за цей час підвищили. перерахують???
2026-06-17 17:21:43
0
Tatiana :
Донецка область 25.5
2026-06-16 18:53:00
1
Oksana Nikolaeva :
А де ви загубили Миколаївську обл?
2026-06-17 14:00:06
2
🐰Angela Devis🐰 :
почему сумма везьде разная ?
2026-06-17 19:52:39
1
OLEKSII VASYLIEV :
когда за это платить будут? я с луганской области
2026-06-17 11:50:31
1
To see more videos from user @hramova82, please go to the Tikwm
homepage.