мені бажають щоб я народила собі помічницю, бо маю двох синів, але мені і з ними добре😁 не треба мені помічниця😁
2026-06-18 12:03:31
3
Valentina :
фіга у вашому виконанні виглядає шикарно😂😂😂
2026-06-19 06:53:49
8
Тетяна :
Яка гратіозна😁 креативно вона влетіла в ракурс🤣🤣🤣
2026-06-19 10:34:59
4
nebratn :
як граційно послала😁😅
2026-06-18 11:53:42
3
🇺🇦Оксана🇺🇦 :
2026-06-18 04:33:42
1
Олександрівна :
оригінально 😂
2026-06-18 08:29:14
2
timkaua85 :
ну добре, трійню😁 нам не шкода☺️
2026-06-18 08:22:58
2
nastiaivanashenk5 :
Діалог с батьком :
-Народи мені третього
- А чого я в тебе одна
- А щоб тільки тобі вся любов була
- А я дивлюсь онуків ти так і не полюбив ...
- Та нє, люблю більше ніж тебе 😐
2026-06-18 00:07:58
5
Татьяна Зубань :
я чекала хто в двері зайте😂
2026-06-18 17:10:59
1
Наташа Ющенко :
як витончено,елегантно,креативно і по факту👍
2026-06-18 13:14:22
1
Dimon :
мене винесло 😂😂😂😂😂👌🔥🔥🔥🔥🔥
2026-06-17 21:40:54
13
aniasamoilenkoliashko :
ага мене так за 5 посилають😅
2026-06-18 06:24:05
1
SerjoBaur :
Элегантно, изящно... Появилась дуля... 😁
2026-06-18 04:04:42
11
💕CARPE DIEM💕 :
Это просто шедевр 🔥🔥🔥
2026-06-16 16:13:29
7
Наталія :
шоста година ранку а вже засміялась,день вдався👍,настрій підняли дякую🥰
2026-06-18 03:01:25
1
РУДЕНЬКА :
2026-06-17 17:40:58
2
Віра Сиротюк :
Де Ви раніше були? Навчили б мене як правильно відповідати тим хто казав, що мені до пари треба ще одного синочка ( маю дві донечки та синочка).
2026-06-18 04:27:32
2
♥️Natalija♥️ :
Це було вишукано і не очікувано😂але я згодна на всі 100😂
2026-06-18 08:14:45
1
Олександр Науменко :
народжувати не обов'язково, є ще варіанти на хотовицького))
2026-06-17 17:13:40
1
God_Morax :
2026-06-20 17:23:19
0
To see more videos from user @talia.voss, please go to the Tikwm
homepage.