Так все правильно Ви кажете) Я наречена, я хочу класний дівішнік і сама його сплачу. Чому хтось має сплачувати те що хочу Я?
2026-06-17 16:05:48
921
Альба :
Проблема в тому, що ми готували просту вечірку сюрприз, але наречена виставила список дороговаттісних забаганок і рахунок
2026-06-17 15:35:43
472
Петро Санич :
А ми скидалися для подружки, вона нічого не платила. Це був сюрприз. Остання вечірка в статусі нареченої.
2026-06-17 08:36:41
239
Jenny L :
Дівич вечір це бажання подруг зробити особливе свято яке хотіла б майбутня наречена. Якщо ви розцінюєте її «просто знайомою», то напевно вам краще не йти на такі вечори. І проблеми не буде)
2026-06-17 17:25:58
170
M.💋 :
Ми оплачували, але те, що самі хотіли! Для нареченої це був сюрприз) Сказали час, місце і дрес-код 🥰 Було круто 😍
2026-06-17 17:22:26
166
Мама 4-х на звʼязку😎 :
Завжди так було,подружки роблять вечірку для своєї коліжанки.
2026-06-17 15:01:49
75
Ірина Василенко 😇 :
У мене те саме було але умови, шо на весілля ще не запрошують😁
2026-06-17 10:12:15
37
mariakhomenko :
Читаю коментарі і я мабуть не в темі.😁 Може весілля також мають оплачувати гості ?😅 А чому б ні, вони що не хочуть молодятам зробити приємне? Чи дні народження, наприклад, чому не друзі влаштовують ? Так то взагалі логічно, день чисто для іменинника 🥰🥰
2026-06-17 21:36:11
22
Марина Гушкан Таро Аккаунт :
Ми теж так робили, а потім це «чудо» скала що, не той ресторан, не те місце, не достатньо і взагалі в неї тепер погані спогади… тож не рекомендую погоджуватись
2026-06-17 13:55:44
18
♥️ 😉 LifeOnTop :
Так і це норм
2026-06-17 13:43:50
15
Olha :
Так завжди так було
2026-06-17 14:17:25
7
КОНСТРУКТОР МОДЕЛЬЄР :
Я мріяла перед весіллям, про вечірку в стилі Бріджентон. Це чисто моє бажання, і я запросила всіх своїх подруг і сама цю вечірку оплатила, організувала та всі були щасливі. Кожна подарувала класний подарунок по своїй мірі можливості. мені некомфортно говорити про свої захцянки подругам щоб вони мені все оплатили. .
2026-06-17 19:05:18
17
Nataliya_555 :
Комментаторы не поняли сути.
Если подружки сами между собой решили организовать девичник и сделать сюрприз то платят они, разумеется. Но если невеста сама организовывает девичник, сама всё выбирает, решает а вам с приглашением присылает счёт за её выбор, то как бы хай дома себе дивишнмчает в одиночестве. Это не норм👌
2026-06-17 22:29:28
107
Sweet🇺🇦Star🇺🇦 :
Я так розумію на весілля ви вже не йдете 😂
2026-06-19 04:50:37
6
OrosMarina_333 :
Можна просто відмовитися а не оце відео 😏
2026-06-18 13:57:43
6
Наталія Франчук :
Не йди. Які проблеми?
2026-06-17 17:46:16
5
Деся :
ну ничего страшного, посидишь дома
2026-06-17 18:45:48
9
Vitalina :
Я так розумію, що на весілля ви більше не йдете😀
2026-06-18 03:50:37
8
Iryna Pavliuk :
Я орендувала будинок сама, щоб було так як я хотіла, з басейном і тд. Також декор купувала сама, теж такий, який хотіла. Дівчата вже з сюрпризом організовували конкурси, також були подарунки (ніяких вішлістів я не робила, бо це занадто), і також взяли на себе алкоголь, оскільки їда була від мене. Тому вийшло все офігенно❤️
2026-06-18 06:33:31
6
NastyA🖤 :
Це нормально.
2026-06-17 14:26:29
11
Yuliia Mariukhna :
Я сама робила дівич вечір для своєї подруги, тепер вже куми, і сама оплачувала і це норм, чисто моя думка
2026-06-17 14:15:48
5
moto13mena :
А я одна такая , что думала , что я должна оплачивать девичник так же как и свадьбу ?
2026-06-17 18:04:06
36
Sveta :
МОЁТ?
2026-06-16 20:12:40
27
Брюнеточка :
Ну тогда откажитесь если не по карману, емае, мы сами оплачивали, и подбирали сумму, да пожеланий невесты не было, мы сами все придумывали сюрпризом. Но оплачивать девичник это ОК
2026-06-17 16:10:27
18
To see more videos from user @alba.zai, please go to the Tikwm
homepage.