nie obwiniam nikogo.. gdy jest mi źle, gdy coś się stanie ..
proszę uwierzyć że szukam przyczyny najpierw na moim podwórku.. gdy ta się znajdzie , rozmawia się o tym burzliwe , spokojnie... zależy od okoliczności.. ale nie zdarzyło mi się nigdy oceniać kogoś za to , że coś się takiego stało, gdzie może lub mogła być moja wina.. a ja kogoś o to posadziłam.. nie.. .. tak nie ma...
2026-06-16 16:45:16
0
To see more videos from user @albertrzekiec, please go to the Tikwm
homepage.