@retegi_ticia: Válasz @Hanna részére A mi kertünkben mulcs lesz maximum, és azon kívül RENGETEG FÉLE FAJTA NÖVÉNY!🥰😍❤️ Hátulra ültettem már szedret, málnát, meggyfát, cseresznyefát.🥰
vègre valaki NEM a tèrköveket, meg kavicsokat tartja előnyben😍
2026-06-16 18:54:47
79
elizabetdragon3 :
Olyan jó néha néha hallani hogy NEM mindenki térköveket kavicsokat és steril műfüves kertet akar🤩 minél zöldebb színesebb annál jobb🤩🤩
2026-06-16 20:01:06
137
vassneandi95 :
csak is így mi is😊😊🥰
2026-06-17 04:14:01
63
🌸Detti 🌸 :
Vègre valaki, aki nem a tèrköves rideg modern udvart tartja szèpnek🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2026-06-16 16:34:46
48
Baráth-Raffael Eszter :
hasonló a kertünk 🤪😚
2026-06-16 18:14:40
56
Szabó Ildikó :
Milyen érdekes,hogy egyedül Tőled hallottam,hogy nem szereted a mű kerteket... kaviccsal,stb...☺️
2026-06-16 16:23:40
19
Gigi :
Nagyon tetszik a dzsungel vibe🥹👌😮💨
2026-06-16 17:22:42
16
Anita :
Nagyon szép. Van egy nagy szép virág ami évelős és gyönyörű szép egész nyáron és egyben talaj takaró. Nagyon tudom ajánlani. A virág neve jég virág. 2 év alatt lett ekkora egy kicsiből.
2026-06-16 21:59:51
12
norita13 :
de jó ezt hallani...tartok tőle, hogy sokan még nem értik miről beszélsz
2026-06-16 16:51:39
12
Hegyiné Karolina :
igaz nekünk a ház elött van de ez a kedvencem 🥰 mindenki megáll és nézi milyen szép 🌹
2026-06-17 06:17:55
7
ZsannaMagicNails🌷🦢🌷 :
Imádom az ilyen kerteket! 😍 Romantikus,élhető és közben harmóniában a természettel 🫶🏼🥹
2026-06-16 16:31:37
6
Kitti :
@Kitti: Ha az elvirágzott virágokat le szeded tovább virágzik a büdösek és a szegfű is :) 4 éve üres telek volt a kerti tavat is magunk ástuk ki :)!
2026-06-17 07:56:58
14
escitil :
dejo látni hogy nem csak én akarok dzsungelt😁
2026-06-16 19:05:01
10
𝐒𝐙𝐀𝐍𝐃𝐑𝐀🦊🩶 :
imadom mikor ilyet latni a kertben🌈foleg a gyonyoruseges novenyeimmel🩷💛
2026-06-16 21:35:47
9
Júlia Sándor :
Istenem, most megjobban megszerettelek. Mi mindig megkapjuk minek van ennyi fa meg noveny a kertbe, tul sok vele a munka… Aztan mi egesz tavasztol oszig nem veszunk boltban se zoldseget se gyumolcsot. Ultessetek jo sok gyumolcsfat hatra, ala lehet vetemenyest csinalni. Esetleg egy kis kertito valahova. Aztan johetnek az aranyos kiskacsak es kiscsibek😂
2026-06-17 08:45:16
5
Anita :
Vagy kristály viragként ismerik
2026-06-16 22:07:59
5
🦂dorka🦂 :
A ligetszépe, extrán terjeszkedik. Tavaly ültettem kettőt és idén ilyen gyönyörű pompába borítja a kertem🥰🌸
2026-06-16 18:04:24
20
vdiana1223 :
Borostyán mellé ajánlom még a Vadszőlőt is, az is gyorsan nő, tavasszal-nyáron szép zöld, ősszel piros levelei vannak. 🥰
2026-06-16 20:56:33
8
thebeautyflow.hu :
Úristen, de régen hallottam ezt a szót, hogy terciáján 😀
2026-06-21 09:30:30
1
zsuzsi🌷 :
Ez így tökéletes 🌷
2026-06-18 21:00:09
1
Petrás-Kőmíves Mónika :
ügyesek vagytok!🥰🤗
2026-06-18 05:27:55
1
Hliva Angelika, Andzsi :
Már most is nagyon szép a kertetek!😊
2026-06-18 09:29:32
1
orsssy :
és milyen igazad van. gyönyörű 🥰❤️❤️❤️
2026-06-17 06:24:05
0
To see more videos from user @retegi_ticia, please go to the Tikwm
homepage.