ciul, ja nawet kpopu nie słucham, ale przekonaliście mnie tym bangchanen
2026-06-16 18:16:09
86
🎧🎸✧ gosia.channie ✧🎸🎧 チャン :
Bangchan mówisz?
2026-06-16 16:50:55
31
katiee.stay🐺 :
BŁAGAM O BANGCHANA BŁAGAM BŁAGAM WIEM ŻE KAŻDY PISZE ROZPRAWKI ALE JA PO PROSTU PROSZE
2026-06-16 19:59:59
16
🐺 :
NO OCZYWISCIE KTO BY NIE CHCIAL
2026-06-16 16:47:10
63
stajnia pod kopytem :
z chęcią bym chciała żebyście mi taką wysłali jestem największą fanką baby monster od 2023 czyli od debiutu a sama ja już jestem bankrutem potem jak kupiłam bardzo dużo i kart mam ponad sto ileś kart ich a asa to moja 4 bias a tej akurat nie mam
😕🫠🫤 i skz też stanuje tym bardziej że bang chan to też mój 3 czy 3 bias 🥰😘
2026-06-16 18:27:03
14
🪽🐺ᩏꪹꪖꪶƙꪖ (ꪉỉ᭢ᨶꫝꪖ᭢ ꪜꫀꪹ)🐺🪽 :
Ja chcę Bangchana
2026-06-16 17:12:46
28
Skarpetka²⁹🧦 :
DAJ MI TĄ ASE Z BABYMONSTER
BRRRRA ASA 😭😭😭😭😭😭
2026-06-17 09:04:20
15
밀레나🐺 :
ale taki bangchan to sztos, kto by się nie skusił 😉💓
2026-06-17 05:26:25
12
🤍𖥔𐙚 𝓀𝒶𝓇ℴ𝓁𝒾𝓃𝒶 ⋆𝜗𝜚🤍 :
Moje marzenie tam pojechać i wylosować pc szczególnie ILLIT i Bat Monster.. Tak btw obydwoje trafiliście koić biasow..!! haha💕😁
2026-06-16 17:28:05
6
ᴘᴜᴅᴅɪɴɢ ᴡᴏɴʜᴇᴇ🍮 :
Dam każdemu obs kto polubi ten kom I bardzo chciałabym jakąś kartę jakiego kolwiek zespolu ponieważ mam ich bardzo mało 🥰
2026-06-16 19:20:07
15
🫶🏻maryss$$ :
aha bym chciała photocardę z straykids 🫶🏻
2026-06-17 05:31:04
9
Yuki || Hyunjin :
ja chcę skz
2026-06-16 17:43:28
9
🌅SUMMER🌅ENT🎤🌺🪼✨(mess) :
Babymonster najlepsza grupa🥰
2026-06-16 19:26:26
5
best_illit :
Hejka!Bardzo chciałabym jaką dostanę to obojętnie mi ale najbardziej chciałabym illit było by mi bardzo miło gdybym mogła mieć za to wiem że s am ale szanse na tyle osób (życzę wszystkim powodzenia )🤞 a tak wogole bardzo lubie was oglądać i świetnie tańczycie
2026-06-16 17:02:24
19
𝓐𝓵𝓲 ☆ :
Ja chcę sakure lub chaewon dam obs kilku osób co polubią ten kom
2026-06-16 16:58:06
10
pifo🍺 :
EJ DAJ MI BANGCHANA KOCHAM GO😭
2026-06-16 18:30:37
11
⋆🍓˚࿔ zupka_chińska 𝜗𝜚˚⋆🍓ྀི :
Nie no wiecie co nie chciałabym nigdy w życiu (chciałabym... )
2026-06-16 18:29:15
7
Nadix.2658 :
Cześć! Bardzo chciałabym wygrać kartę K-pop stray kids , ponieważ bardzo lubię ten zespół. Słucham ich muzyki i wspieram je już od ponad roku. Ich piosenki dają mi dużo radości i motywacji. Byłabym bardzo szczęśliwa, gdybym mogła dostać taką kartę.🖤❤️
2026-06-16 19:14:27
6
ramen moki🍜 :
Hej, bardzo bym chciała dostać Chiquitę z Babymonster. Wiem że to mało możliwe że w ogóle zobaczycie mój Komentarz, ale jeśli była by taka opcja to była bym mega szczęśliwa i wdzięczna💗
2026-06-16 17:18:03
8
To see more videos from user @piotrovscy, please go to the Tikwm
homepage.