@nishkigram: Jedno od mesta gde je leti najlepše sesti i prošetati, bilo sam, sa porodicom ili prijateljima, svakako su Svetosavski park i Bulevar. Vriska dece, smeh i pozitivna atmosfera uvek mi izmame osmeh na lice. Ovo je jedno od onih mesta gde se oseća prava letnja energija grada… • Korišćenje materijala i tekstova produkcije Niškigram i njihovo postavljanje na Internet bez saglasnosti istog sankcioniše se Zakonom o autorskim i srodnim pravima i Krivičnim zakonikom RS. Sva prava zadržana. #nishkigram #nis #srbija