Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@szefkonto: podaj te kole, ok?
Młody G
Open In TikTok:
Region: PL
Tuesday 16 June 2026 20:17:44 GMT
217602
9172
56
1539
Music
Download
No Watermark .mp4 (
1.66MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
1.63MB
)
Watermark .mp4 (
1.71MB
)
Music .mp3
Comments
MedycznieZakręcony :
W małych dłoniach wszystko wydaje się większe
2026-06-17 08:38:04
970
b.r :
No to wieczorem jestes dowartościowany
2026-06-17 14:37:56
518
f0 ps0n :
A jak złapie coś innego to na odwrót 😅
2026-06-17 03:11:21
404
psychosocial 93 :
ani śladu montażu ja tam mu wierzę
2026-06-17 20:30:56
335
elzet :
O jej ale zabawne oj oj oj
2026-06-17 09:12:49
66
Kot Kapiszon :
To Pepsi 😁😁😁
2026-06-17 03:59:56
2
Milan :
Ty, ale to jest pepsi.. xD
2026-06-16 22:54:55
17
Latacwariaty :
W tych rękach ciasto nie urośnie 😂
2026-06-17 00:19:29
77
Joker :
poinformuj wszystkich zgromadzonych kiedy zacząć się śmiać...
2026-06-17 07:00:28
24
Ziutek :
2026-06-19 10:59:09
25
Gadzina :
No beka bo ogólnie to ty jesteś taki duży i masz ogromne łapy a ona jest taka malutka i ma malutki rączki
2026-06-17 10:47:47
19
moniksxxv :
Jaka cola? 🤣
2026-06-17 18:07:20
1
szymus dymus :
Tata jest kola w domu?
2026-06-17 19:30:54
0
Lil_ptysiu :
Gościu nie widzę coli i Kasi co ty gadasz
2026-06-17 20:45:12
14
fałdek54 :
To jest pepsi
2026-06-17 21:19:26
3
to nie Speed :
nie masz małego poprostu jest w złych rękach
2026-06-17 05:45:14
14
double9 :
To pepi
2026-06-18 02:43:24
2
blublublu3 :
lej te cole
2026-06-17 10:16:08
1
barabumbumbimbam :
tak samo jest z dihem brata jest mały w rękach asi a duży w jego
2026-06-18 19:18:56
0
bartek :
👏👏👏
2026-06-16 20:42:36
2
sandecki_m :
😂😂😂
2026-06-17 08:50:22
0
To see more videos from user @szefkonto, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
“Pequeño, potente y con actitud. Dale estilo a tu cuarto o a tu movilidad con este mini refri negro.”#moto #habitacion #cooler #santacruzdelasierra🇳🇬 #fyp
Eigenheim auf Pump in der Pampa. Leasingauto. Neue Möbel. Alles auf Kredit. Steuern zahlen ohne das Steuerrecht zu kennen. Jeden Monat Geld verbrennen um so auszusehen als ob. Ein Auto wie dieses kostet 200.000 bis 250.000€ Anschaffung. Dazu 30.000 bis 40.000€ Erhalt im Jahr. ❌ Das schafft man nicht durch Sparen. ✅ Das schafft man durch Struktur. Durch Wissen. Durch die richtigen Entscheidungen zur richtigen Zeit. Die Mittelschicht kauft Kulisse. Wer reich wird kauft Assets. #investmentpunk #auto #finanziellefreiheit
Even with arrows in his chest, he refuses to die. #warrior #knight #medievalfantasy #fantasy #fyp
Esa sensacion de ver por primera ves la vida del otro lado del mundo 🇪🇸🌍 #madrid #españa #europa #plazadecibeles
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy