Dar are voie sa ma întrebe ce am în geantă? Eu așteptând trenul în gara!
2026-06-17 19:28:49
0
George :
Sunt fel de fel de oameni... Eu am fost oprit și de polițiști,, abia ieșiți de pe băncile scolii,, și mai în vârstă.Intotdeauna cu respect unii fata de ceilalți și o comunicare ,,frumoasă,, totul este ok..chiar dacă te întreabă de unde vii..
2026-06-18 07:15:26
4
🦅🦅 Vulturu 🦅🦅 :
Adevărat respect
2026-06-17 09:35:31
5
Cristian Vintdevara :
adevărat Corect 🥰
2026-06-17 15:45:05
6
🇷🇴Liviu Liviu 71🇦🇹 :
Ascultați domnilor polițiștii
2026-06-18 06:37:46
4
Monica Felicia Muresan :
FOARTE BINE
2026-06-18 04:59:52
2
Maria Popovics :
mulțumesc mult pentru sfaturile dumneavoastră 🙏❤️
2026-06-18 07:21:00
2
miumiu679 :
Mulțumesc frumos respect
2026-06-23 12:41:35
1
Radu Amir :
doamne ajutați ești un om minunat 🙏🙏🙏
2026-06-17 22:02:14
1
Fabian Mirea127 :
corect e dumnezeu
2026-06-24 11:27:33
0
Jana Pureca :
corect mi-sa intamplat!
2026-06-17 19:14:57
1
Florin Purdea :
Corect👍👍
2026-06-18 09:42:14
1
vasileboss :
mi sa întâmplat
2026-06-17 06:41:23
0
mariaanghel148 :
Corect
2026-06-18 11:20:57
1
Ilie Truta :
Mulțumesc
2026-06-18 12:25:48
1
ORTODOXIA DREAPTA :
RESPECT LA MAXIM 👍
2026-06-26 17:07:57
0
Valentina și Cristian Ciurea :
🥰
2026-06-23 14:26:15
0
Crișan_Angelica_1968 :
2026-06-26 14:38:19
0
Apocalypse :
Vin de la bere si ma duc la un vin.
2026-06-25 10:10:37
0
Rozi :
vā salut respect!!!
2026-06-26 11:39:42
0
user 2929282726839298626288292 :
respect maxim
2026-06-17 10:21:39
0
To see more videos from user @george.bogdan.ilea, please go to the Tikwm
homepage.